RADANOVO PROLEĆE: Lebančani u derbiju kola slavili u Prokuplju

Fudbaleri Radana pobedili su danas u derbiju kola u Prokuplju ekipu Topličanina i tako preuzeli 5. mesto na tabeli Zone Jug.

Zona Jug – 27. kolo:

OFK TOPLIČANIN – RADAN 1:2

Strelci: 1:0 Jovan Jovanović u 45.+1, 1:1 Nemanja Smiljković u 53., 1:2 Nemanja Smiljković u 57.minutu – Prokuplje, stadion Topličanina, sudija: Petar Milićević (Kruševac), žuti karton: Dojčinović (Radan).

OFK TOPLIČANIN: Dobnjak. Krstić (Usković), Cvetković (Radovanović), L. Dragićević, Stanković, Paunović, Jovanović, N. Dragićević, Andrejić, Kitić, Marković.

RADAN: Babić, Stošić, Stojiljković, Kostić (Živković), Milošević, Krstić, M. Stanković (Anđelić), Smiljković, Dojčinović (Stevanović), Perić (Cvetković), O. Stanković.

Radanovo proleće nastavljeno je i na teškom gostovanju u Prokuplju gde su Lebančani zabeležili i 7. pobedu u drugom delu prvenstva.

Domaćin je poveo golom Jovanović u prvom minutu sudijske nadoknade vremena na kraju prvih 45 minuta igre.

U nastavku period odlične Radana krunisao je Nemanja Smiljković i golovima u 53. i 57. minutu doneo pobedu svom timu.

U sledećem, 28. kolu Radan u Lebanu dočekuje Nebeske Anđele, dok Topličanin gostuje u Vladičinom Hanu gde će odmeriti snage sa ekipom Morave.