Leskovčanima plitka i Morava: Sloga u seriji od 11 pobeda u nizu

Serija pobeda leskovačke Sloge nastavljena je i danas 11 uzastopnim trijumf izabranika trenera Miodraga Đorđevića.

Zona Jug – 27. kolo

SLOGA (LESKOVAC) – SFK MORAVA (VLADIČIN HAN) 4:1

Strelci: 1:0 Stefan Kostić u 32. iz jedanaesterca, 2:0 Vlada Ristić u 38., 2:1 Lazar Mladenović u 44., 3:1 Saša Jović u 73., 4:1 Saša Jović u 89. minutu – Leskovac, stadion ispod Hisara, gledalaca: 200, sudija: Lazar Andrejević, žuti kartoni: Stanković, Ilić, Ristić (Sloga), Velinović, Kitanović (Morava).

SLOGA: Ilić, Ristić, Đokić, Ilić, Stojković, Kostić, Cekić, Stanković (Đokić), Stevanović (Jović), S. Kostić, V. Kostić (Stamenković).

MORAVA: Aleksić, Đ. Mladenović, Kitanović, Aleksić, Tasić, Velinović, Petrović (Ilić), Stanijanović, J. Draško, L. Mladenović, M. Draško (M. Draško).

Leskovčani su i u duelu sa Moravom nastavili prolećnu dominaciju u Zoni Jug. Ekipa trenera Miodraga Đorđevića se 11. uzastopnim trijumfom učvrstila na 3. mestu na tabeli.

Ovo je i 10 pobeda Slogaša u 10 prolećnih kola što Leskovčane čini najboljim timom ovog proleća u Zoni Jug FS RIS.

Domaćin je poveo golom Stefana Kostića u 32. minutu sa bele tačke. Prednost Sloge udvostručio je Vlada Ristić 6 minuta kasnije.

Borbeni gosti su preko Lazara Mladenovića u 44. minutu stigli do gola i najave neizvesneog duela.

Ako je i bilo dilema oko pitanja pobednika duela bivših srpskoligaša, razrešio ih je Saša Jović golovima u 73. i 89. minutu.

U sledećem, 28. kolu Sloga gostuje ekipi Svetlosti, dok Morava u Vladičinom Hanu dočekuje Topličanin.