Zona Jug – rezultati 27. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 27. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 27. kola

Mineralac – Svetlost 3:1
Jablanica – Gracko 3:1
Jastrebac – Dinamo Jug 0:6
Plantaža – Pusta Reka 1:8
OFK Topličanin – Radan 1:2
Sloga (Leskovac) – SFK Morava (Vladičin Han) 4:1
Gračanica – OFK Kosanica 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Nebeski Anđeli – Mladost 1959 (Vinarce) 8:0

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug271962599+5063
2Jedinstvo (Bošnjace)2718547231+4159
3Sloga (Leskovac)2718277941+3856
4OFK Topličanin2716476526+3952
5Radan2716386836+3251
6SFK Morava (Vladičin Han)2716387146+2551
7Jedinstvo (Gornje Stopanje)2715486245+1749
8Mineralac2713686539+2645
9Nebeski Andjeli2712785629+2743
10Gracko27116106248+1439
11Pusta Reka27130145649+739
12Svetlost27112145453+135
13Jablanica27103144470-2633
14OFK Kosanica2692153456-2229
15Plantaža (Donje Stopanje)2774162856-2825
16Jastrebac (Blace)2632212597-7211
17Mladost 1959 (Vinarce)26232119105-869
18Gračanica (-1)26102520103-832

Povezano

Prva liga Srbije – kompletni rezultati 10. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 10. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. Prva liga Srbije – rezultati 10. kola: Kolubara – OFK Beograd 1:1Mladost GAT – Dubočica 1:1Mačva – Jedinstvo 1:0Inđija Toyo Tyres – Tekstilac 1:0OFK Vršac – Radnički NB 0:1Smedervo 1924 – Novi Sad 1921 1:0Radnićki SM – Grafičar 2:1Sloboda – Metalac 0:0 Tabela Mozzart […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *