Zona Jug – rezultati 27. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 27. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 27. kola

Mineralac – Svetlost 3:1
Jablanica – Gracko 3:1
Jastrebac – Dinamo Jug 0:6
Plantaža – Pusta Reka 1:8
OFK Topličanin – Radan 1:2
Sloga (Leskovac) – SFK Morava (Vladičin Han) 4:1
Gračanica – OFK Kosanica 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Nebeski Anđeli – Mladost 1959 (Vinarce) 8:0

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug271962599+5063
2Jedinstvo (Bošnjace)2718547231+4159
3Sloga (Leskovac)2718277941+3856
4OFK Topličanin2716476526+3952
5Radan2716386836+3251
6SFK Morava (Vladičin Han)2716387146+2551
7Jedinstvo (Gornje Stopanje)2715486245+1749
8Mineralac2713686539+2645
9Nebeski Andjeli2712785629+2743
10Gracko27116106248+1439
11Pusta Reka27130145649+739
12Svetlost27112145453+135
13Jablanica27103144470-2633
14OFK Kosanica2692153456-2229
15Plantaža (Donje Stopanje)2774162856-2825
16Jastrebac (Blace)2632212597-7211
17Mladost 1959 (Vinarce)26232119105-869
18Gračanica (-1)26102520103-832

Povezano

Saopštenje Sekretarijata FSRIS povodom napada na Novicu Tončeva

Sekretarijat Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije oglasio se danas saopštenjem na internet prezentaciji FSRIS. Prenosimo saopštenje Sekretarijata FSRIS: -Nakon skandaloznih naslova i tekstova u kojima se vređa ugled i dostojanstvo predsednika FSRIS, imamo potrebu da javno stanemo iza Novice Tončeva, čoveka koji se bezuslovno i svakodnevno bori da naša fudbalska stvarnost bude bolja i profesionalnija. […]

Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

U subotu su na programu bile samo dve utakmice 25. kola Zone Jug. Preostali dueli na programu su u nedelju. Zona Jug – rezultati 25. kola: Nebeski Anželi – Svetlost 1:1OFK Kosanica – Mladost 1959 4:1 U nedelju se sastaju: Jablanica – Pusta RekaPlantaža – GrackoJedinstvo (GS) – Sloga (Leskovac)Lugina – RadanOFK Alakince – SFK […]