Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 29. kola Zone Jug, dok su preostala 4 duela na programu u nedelju.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

U nedelju se sastaju:

Mineralac – OFK Kosanica
jablanica – Dinamo Jug
Jastrebac – Pusta Reka
Plantaža – Nebeski Anđeli

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug282062659+5666
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga (Leskovac)2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487047+2355
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2813696543+2245
9Nebeski Andjeli2812795732+2543
10Gracko29127106749+1843
11Pusta Reka28140145951+842
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica28112153957-1835
14Jablanica28103154572-2733
15Plantaža2884163357-2428
16Jastrebac27322225100-7511
17Mladost 1959 (Vinarce)29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Jablanička okružna liga – rezultati 1. kola

Utakmicama 1. kola danas je počelo prvenstvo u ove godine jedinstvenoj Jablaničkoj okružnoj ligi. Rezultati 1. kola Jablaničke okružne lige: Jedinstvo (Bošnjace) – BSK 3:0Železničar – Milanovo 1:2Polet – Čekmin 1:4Moravac Orion – Vučje 2:10Jedinstvo (Grdelica) – Lemind 4:0OFK Morava – Donja Lomnica 3:3Sloga (Lipovica) – Zloćudovo 3:2Budućnost (Orašje) – Mladost (Batulovce) 7:1

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *