Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 29. kola Zone Jug, dok su preostala 4 duela na programu u nedelju.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

U nedelju se sastaju:

Mineralac – OFK Kosanica
jablanica – Dinamo Jug
Jastrebac – Pusta Reka
Plantaža – Nebeski Anđeli

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug282062659+5666
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga (Leskovac)2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487047+2355
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2813696543+2245
9Nebeski Andjeli2812795732+2543
10Gracko29127106749+1843
11Pusta Reka28140145951+842
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica28112153957-1835
14Jablanica28103154572-2733
15Plantaža2884163357-2428
16Jastrebac27322225100-7511
17Mladost 1959 (Vinarce)29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 1. kola

Utakmicom Trayal – Meševo 1:0 u petak je počela sezona u Srpskoj ligi Istok, a nastavljena danas kad su na programu bila četiri duela. Srpska liga Istok – rezultati 1. kola: Trayal – Meševo 1:0Pčinja – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:0Jedinstvo (Paraćin) – Đerdap 0:0GFK Jagodina – SFS Borac 2:1 U nedelju u 17:30 se sastaju: […]

RIVALIMA PO BOD: Jagodinci poveli, Leskovčani izjednačili

Fudbaleri leskovačke Dubočice osvojili su bod u Jagodini i tako ostali u trci za opstanak u društvu prvoligaša. Jagodinci su poveli golom u 40. minutu, dok su Leskovčani izjednačili u završnici susreta. I posle 27. kola Dubočica ostaje na 13. mestu na tabeli sa 31 osvojenim bodom, tri boda manje od Borca iz Čačka koji […]