Prva liga Srbije – rezultati 35. kola

Danas su odigrane sve 4 utakmice u Plej-of grupi, dok su za ponedaljak zakazana sva 4 duela u Plej-aut grupi Prve lige Srbije.

PLEJ-OF grupa Prve lige Srbije – rezultati 35. kola:

INĐIJA TOYO TIRES – RADNIČKI SM 0:0

JEDINSTVO – MAČVA 2:1 (1:0)
Strelci: Jovan Stojanović 43′, Zubairu Ibrahim 59′ – Stefan Stanojević 90′

OFK BEOGRAD – SMEDEREVO 1924 0:1 (0:0)
Strelac: Nikola Vujadinović (autogol) 55′

TEKSTILAC – GRAFIČAR 1:1 (1:1)
Strelci: Prince Lucky Ukachukwu 36′ – Ognjen Ajdar 6′

Tabela PLEJ-OF grupe Prve lige Srbije:

1.OFK BEOGRAD35225861303171
2.JEDINSTVO351871048381061
3.INĐIJA Toyo Tires351761242311157
4.TEKSTILAC3515101043261755
5.SMEDEREVO 1924351413838281055
6.RADNIČKI (SM)351310122930-149
7.MAČVA351310123427749
8.RFK GRAFIČAR351210134851-346

PLEJ-AUT grupa Prve lige Srbije – termini utakmica 35. kola:

MLADOST GAT – SLOBODA (ponedeljak 13. maj, 17:00 časova)

NOVI SAD 1921 – RADNIČKI NB (ponedeljak 13. maj, 17:00 časova)

DUBOČICA – OFK VRŠAC (ponedeljak 13. maj, 19:00 časova)

METALAC – KOLUBARA (ponedeljak 13. maj, 19:00 časova)

Povezano

Donja Lomnica jesenji prvak Jablaničke okružne lige, evo i rezultata ekipa iz Orašja, Ladovice, Batulovca, Stajkovca i Konopnice

Fudbaleri Donje Lomnice osvojili su titulu jesenjeg prvaka Jablaničke okružne lige. Klub iz vlasotinačnog sela Donja Lomnica u kome živi oko 500 stanovnika odigrao je jesenju polusezonu za priču i pamćenje. Donja Lomnica je u 17 odigranih kola zabeležila 15 pobeda i 2 remija, a jesenji prvak je prvi deo prvenstva u Jablaničkog j okružnoj […]

JEDINSTVO NE DA TRON: Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas su odigrane preostale utakmice 11. kola Zone Jug, a Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja i dalje je na vrhu tabele sa tri boda više i utakmicom manje u odnosu na rivale. Zona Jug – rezultati 11. kola: Plantaža – Mladost 1959 1:0Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3Jablanica – OFK Kosanica 1:0Mineralac – Gracko 1:1Nebeski Anđeli […]