Prva liga Srbije – rezultati 35. kola

Danas su odigrane sve 4 utakmice u Plej-of grupi, dok su za ponedaljak zakazana sva 4 duela u Plej-aut grupi Prve lige Srbije.

PLEJ-OF grupa Prve lige Srbije – rezultati 35. kola:

INĐIJA TOYO TIRES – RADNIČKI SM 0:0

JEDINSTVO – MAČVA 2:1 (1:0)
Strelci: Jovan Stojanović 43′, Zubairu Ibrahim 59′ – Stefan Stanojević 90′

OFK BEOGRAD – SMEDEREVO 1924 0:1 (0:0)
Strelac: Nikola Vujadinović (autogol) 55′

TEKSTILAC – GRAFIČAR 1:1 (1:1)
Strelci: Prince Lucky Ukachukwu 36′ – Ognjen Ajdar 6′

Tabela PLEJ-OF grupe Prve lige Srbije:

1.OFK BEOGRAD35225861303171
2.JEDINSTVO351871048381061
3.INĐIJA Toyo Tires351761242311157
4.TEKSTILAC3515101043261755
5.SMEDEREVO 1924351413838281055
6.RADNIČKI (SM)351310122930-149
7.MAČVA351310123427749
8.RFK GRAFIČAR351210134851-346

PLEJ-AUT grupa Prve lige Srbije – termini utakmica 35. kola:

MLADOST GAT – SLOBODA (ponedeljak 13. maj, 17:00 časova)

NOVI SAD 1921 – RADNIČKI NB (ponedeljak 13. maj, 17:00 časova)

DUBOČICA – OFK VRŠAC (ponedeljak 13. maj, 19:00 časova)

METALAC – KOLUBARA (ponedeljak 13. maj, 19:00 časova)

Povezano

Tok i rezultati utakmica – Prva liga Srbije, Srpska liga Istok, košarka …

Na Sportskoj strani Juga danas možete pratiti rezultate sa utakmice Prve lige i Srpske lige Istok. Košarka – Druga liga Srbije, kraj prvog poluvremena OKK Konstantin – Zdravlje Leskovac 34:32 FUDBAL Prva liga Srbije – 13. kolo DUBOČICA – SLOGA (KRALJEVO) 0:0 (kraj utakmice) Sudija: Ivan Nikitović, delegat: Ivan Hadži Đorđević. GFK DUBOČICA: M. Mladenović, […]

Jablanička okružna liga – rezultati 5. kola

Odigrane su utakmice 5. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga, grupa Istok – rezultati 5. kola Donja Lomnica – Vučje 3:1Polet – Progres 4:2OFK Brza – Gradac 4:1Umac – Zloćudovo 1:1Bobište – Kumarevo 65 3:4Bratstvo – Jedinstvo (Šišava) 0:2 Tabela posle 5. kola – GRUPA ISTOK: 1 Kumarevo 65 5 4 […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *