TITULA U VRANJU! Zona Jug – rezultati 32. kola i tabela

Danas su na programu bile utakmice vanrednog, 32. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 32. kola:

Radan – Jedinstvo (Bošnjace) 6:0
Plantaža – Jastrebac nije odigrano (gost se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Nebeski Anđeli – Gračanica 5:0
Mladost 1959 – Jablanica 1:11 (prekid u 57. minutu – domaćin nije imao dovoljno igrača za nastavak utakmice)
Pusta Reka – Mineralac 1:3
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac) 6:4
Dinamo Jug – Topličanin 2:1
Kosanica – SFK Morava (Vladičin Han) 4:3
Gracko – Svetlost 3:4

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug (Vranje)3223727514+6176
2Jedinstvo (Bošnjace)3220578548+3765
3Radan3220398941+4863
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)3219498555+3061
5OFK Topličanin32184107534+4158
6Sloga (Leskovac)32184109258+3458
7SFK Morava (Vladičin Han)32184108258+2458
8Mineralac32166107650+2654
9Nebeski Andjeli3215897334+3953
10Pusta Reka (-1)32170157558+1750
11Gracko32138117254+1847
12OFK Kosanica32142165572-1744
13Svetlost32132176066-641
14Jablanica32113185988-2936
15Plantaža3185183564-2929
16Jastrebac (-1)30422434113-7913
17Gračanica (-1)31202930125-955
18Mladost 1959 (-4)32232726146-1205

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 11. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 11. kola Srpske lige Istok, dok su preostali dueli zakazani za nedelju. Srpska liga Istok – rezultati 11. kola Sloga (Leskovac) – GFK Jagodina 3:1Jedinstvo (Paraćin) – Vlasina 1:3Morava 1918 (Ćuprija) – OFK Brzi Brod 1:3Trstenik PPT – Timok 1919 0:0Dunav – Đerdap 2:1 U nedelju se sastaju Radnički (Pirot) […]

Srpska liga Istok: Pčinja zaustavila Zaječarce, Radnički slavio u Paraćinu

Utakmicama 20. kola danas je počeo prolećni deo prvenstva u Srpskoj ligi Istok. Uz odlaganje 2 utakmice, i najavu da će Radan svoju prvu utakmicu kao domaćin igrati u Vlasotincu, start proleća obeležila je Pčinja koja je pobedila Timok u Trgovištu i bitku za 1. mesto učinila još zanimljivijom. Rezultati 20. kola: Pčinja – Timok […]