Zona Jug – rezultati 1. kola

Utakmicama 1. kola počela je nova sezona u Zoni Jug FSRIS, a liga će brojati 12 klubova.

Zona Jug – rezultati 1. kola

Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Morava (Vladičin Han) 3:1
Radan – BSK Bujanovac 1:1
Donja Lomnica – Kosovac 4:2
OFK Topličanin – Sloga (Leskovac) 0:0
Gracko – Žitorađa 5:1
Pčinja – Jedinstvo (Bošnjace) 3:0 prekid u 79. minutu, gost ostao sa nedovoljnim brojem igrača na terenu za nastavak utakmice

Tabela Zone Jug

1Gracko110051+43
2Pčinja110030+33
3Donja Lomnica110042+23
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)110031+23
5Radan10101101
6BSK Bujanovac10101101
7OFK Topličanin10100001
8Sloga (Leskovac)10100001
9Kosovac100124-20
10SFK Morava (Vladičin Han)100113-20
11Jedinstvo (Bošnjace)100103-30
12Žitorađa100115-40

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 28. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica, dok su preostala 3 duela 28. kola Srpske lige Istok na programu u nedelju 1. juna. Srpska liga Istok – rezultati 28. kola: Dunav – Radnički (Pirot) 0:3Morava 1918 – Trstenik PPT 2:1SFS Borac – Jedinstvo (Paraćin) 1:0Budućnost (Popovac) – Jedinstvo (1936 (Kruševac) 0:2OFK Sinđelić – OFK Brzi Brod 2:1 […]

GFK Dubočica počela pripreme za novu sezonu, na prozivci nekoliko novajlija

Prozivkom i prvim treningom na terenu sa veštačkom travom kraj Gradskog stadiona u Leskovcu, danas su počele pripreme GFK Dubočica za novu sezonu u Prvoj ligi Srbije. Nastavlja direktor Dušan Savić da okuplja fudbalere iz različitih krajeva, pa i inostranstva, dok je trener Nenad Mijailović posle prvih razgovora i informacija o progremu priprema za novu […]