Zona Jug – rezultati 22. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su utakmice 22. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 22. kola:

Sloga (Leskovac) – Donja Lomnica 10:0
Gracko – Kosovac 10:1
Pčinja – Žitoraža 1:1
OFK Topličanin – SFK Morava 1:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Jedinstvo (Bošnjace)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – BSK Bujanovac

Tabela Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)2217328416+6854
2Pčinja2214536827+4147
3Gracko2212465028+2240
4SFK Morava (Vladičin Han)2212196453+1137
5BSK Bujanovac2110744639+737
6OFK Topličanin2211386033+2736
7Radan2110654728+1936
8Jedinstvo (Gornje Stopanje)219395551+430
9Žitorađa2257103342-922
10Jedinstvo (Bošnjace)2142153057-2714
11Donja Lomnica2232173299-6711
12Kosovac22112020116-964

Povezano

Odigrane 3 utakmice 27. kola Prve lige Srbije: rezultati i tabela

Ovog vikenda na programu su utakmice 27. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. U petak su odigraner prve tri utakmice, a na dva meča radovali su se gostujući fudbaleri. Prva liga Srbije – 27. kolo: JEDINSTVO – METALAC 2:0 (1:0)Strelci: Danilo Miladinović 5′, Ibrahim Zubairu 61′ RADNIČKI NB – SLOBODA 0:1 (0:1)Strelac: Vladimir Silađi 21′ […]

SLAVLJE LESKOVČANA U ORAŠJU: Sloga na korak do povratka u Srpsku ligu Istok

Pobedom nad ekipom Budućnosti u Orašju fudbaleri leskovačke Sloge napravili su važan, verovatno i odlučujući iskorak ka povratku u srpskoligaško društvo. Zona Jug – 25. kolo BUDUĆNOST (ORAŠJE) – SLOGA (LESKOVAC) 1:3 Strelci: 1:0 M Stanković u 5., 1:1 Zdravković u 47., 1:2 Zdravković u 55., 1:3 Jović u 90+2. minutu – Orašje, stadion Dubrava, […]