Odbojkaši Dubočice poraženi su večeras na domaćem terenu od ekipe VGSK iz Velikog Gradišta rezultatom 0:3.

Gosti su poveli sigurnom igrom i osvojili prvi set rezultatom 21:25, a isti rezultat zabeležen je i u drugom setu – 21:25.

Treći set doneo je sličnu sliku na terenu, pa je ekipa iz Velikog Gradišta još jednom bila uspešnija i slavila rezultatom 21:25, čime je meč završen maksimalnom pobedom gostiju.

Dubočica je imala problema u prijemu i završnici napada tokom celog susreta, što je VGSK iskoristio i obezbedio važan trijumf na gostovanju u Leskovcu.

Povezano

Plivači PK Leskovac osvojili 19 medalja na Međunarodnom Kupu Niša

U subotu je u Nišu organizovan tradicionalni, 11. po redu, Međunarodni Kup Niša u organizaciji plivačkog kluba Niš 2005. Ukupno je učestvovalo 19 klubova iz Bugarske, Severne Makedonije i Srbije sa ukupno 274 takmičara. Na ovom međšunarodnom takmičenju nastupilo je 16 članova Plivačkog kliuba Leskovac koji su osvojili ukupno 19 medalja. Osvajači medalja su: Dimitrijevic […]

Sportski Leskovac se oprostio od Jovice Joce Pavlovića, jednog od najuglednijih rukometnih radnika u Jugoistočnoj Srbiji

Na Svetoilijskom groblju u Leskovcu u utorak je sahranjen je jedan od najuglednijih ruklometnih radnika u Jugoistočnoj Srbiji, aktuelni predsednik Skupštine RK Dubočica 54 i rukovodilac ogranka Sindikata „Nezavisnost“. Poslednjem ispraćaju prisustvovali su i saradnici iz vremena kada je Joca Pavlović bio rukovodilac jedne od službi PTT u Leskovcu. Dirljivo su zvučale reši oproštaja rukometnog […]