Odbojkaši Dubočice poraženi su večeras na domaćem terenu od ekipe VGSK iz Velikog Gradišta rezultatom 0:3.

Gosti su poveli sigurnom igrom i osvojili prvi set rezultatom 21:25, a isti rezultat zabeležen je i u drugom setu – 21:25.

Treći set doneo je sličnu sliku na terenu, pa je ekipa iz Velikog Gradišta još jednom bila uspešnija i slavila rezultatom 21:25, čime je meč završen maksimalnom pobedom gostiju.

Dubočica je imala problema u prijemu i završnici napada tokom celog susreta, što je VGSK iskoristio i obezbedio važan trijumf na gostovanju u Leskovcu.

Povezano

Pripreme: Remi vranjskog srpskoligaša i leskovačkog prvoligaša

Prvu pripremnu utakmicu za nastavak prvenstva fudbaleri vranjskog Dinama i leskovačke Dubočice odigrali su na stadionu Radnika u Surdulici. PRIPREME – PRIJATELJSKA UTAKMICA DINAMO JUG – GFK DUBOČICA 1:1 (0:0) Strelci: 0:1 V. Ilić u 79., 1:1 Knežević 1:1 – Surdulica, gradski stadion, gledalaca: 100, DINAMO JUG: Cakić, Nedeljković, Stajić, Tasić, Stamenković, Spasić, Todosijević, Gligorijević, […]

Regionalno takmičenje Seoske igre Sportskog saveza Srbije prvi put organizovano u opštini Vlasotince

Sportski savez opštine Vlasotince i opština Vlasotince po prvi put su bili domaćini i organizatori Regionačnog takmičenja Seoskih igara koje organizuje Sportski savez Srbije. Ovo svojevrsno priznanje dolazi nakon onog zvaničnog kojim je upravo Sportski savez opštine Vlasotince proglašen za najbolji teritorijalni sportki savez na svečanoj dodeli Majskih nagrada Sportskog saveza Srbije. Na Regionačnom takmičenju […]