Odbojkašice se porazom oprostile od publike

Odbojkašice Leskovac 98 oprostile su se od leskovačke publike u ovoj sezoni porazom od ekipe Uba. Gošće su utakmicu 21. kola Superlige dobile sa 0:3 (15:25 17:25 16:25), čime su u potpunosti opravdale ulogu favorita i sigurno, bez nekih većih problema, savladale mladu ekipu Leskovca 98.

Za ekipu Leskovac 98 su igrale: Mitić, Đorđević 11, Grozdanović, Jovanović 5, Stanojević 7, Đukić 2, Toumi 8, Stanković 1, Tošić 1, Cvetković, Stojanović.

U poslednjem, 22. kolu, Leskovčanke očekuje oproštajni meč Superlige, s obzirom da sezonu završavaju na poslednjem mestu i sele se u Prvu ligu. Susret 22. kola odigraće u Beogradu sa istoimenim timom.

Povezano

Sportske legende Vlasotinca: Zlatna decenija Fudbalskog kluba Vlasina

U toj kategoriji, prvoligaša u okviru Prve lige Telekoma Srbije su Vlasina, prvu sezonu odigrala 2006./2007,a drugu godinu dana kasnije,ali je pre toga u sezoni 2004./2005. zaigrala u tada Prvoj ligi Srbije. Dinamo iz Vranja je kasnije ,takođe  igrao u Prvoj ligi,dok je Moravac Orion iz Mrštana,član Prve lige Telekoma Srbije postao u sezoni 2014./2015.godine. […]

ZAŠTITIMO DECU I MLADE: Najbolji sportisti – ponos Vlasotinca

Opština Vlasotince nastavila je i u 2022. godini politiku značajnih ulaganja u finansiranje programa sportskih klubova i organizacija. Na taj način pruža se, između ostalog, prilika mladima i deci da u svojoj sredini vide, da se druže i konačno i da se ugledaju na mlade i uspešne sportiste i sportske stručnjake. Bez ulaganja u sport, […]