Prva liga Srbije, rezultati 23. kola i tabela: Dubočica na 4. mestu

Danas je odigrana većina utakmica 23. kola MozzartBet Prve lige Srbije.

GRAFIČAR – TEKSTILAC 2:2 (2:0)
Strelci: Mihajlo Spasojević 5′, Nikola Marjanović (autogol) 19′ – Filip Sredojević 87′, Stefan Stojanović 90′

NOVI SAD 1921 – KOLUBARA 0:2 (0:1)
Strelci: Nikola Furtula 12′, Mile Savković 49′

OFK BEOGRAD – INĐIJA TOYO TIRES 0:0

RADNIČKI NB – SMEDEREVO 1924 (nije odigrano – otkazana utakmica zbog nepostojanja uslova za njeno odigravanje)

DUBOČICA – RADNIČKI SM 0:0

METALAC – OFK VRŠAC 1:1 (1:1)
Strelci: Savo Arambašić (pen.) 23′ – Miloš Milivojević 35′

SLOBODA – MAČVA 2:0 (0:0)
Strelci: Rade Glišović 48′, Bojan Gajić 87′

JEDINSTVO – MLADOST GAT (četvrtak 07. mart, 14:00 časova)

Tabela Prve lige Srbije posle nepotpunog 23. kola:

1OFK Beograd2316434517+2852
2Inđija Toyo Tires2311572520+538
3Tekstilac2310762613+1337
4GFK Dubočica2391042421+337
5Jedinstvo (Ub)2210662926+336
6Kolubara238873223+932
7Radnički (Sremska Mitrovica)238871918+132
8OFK Vršac238871818032
9Smederevo 19242271051917+231
10RFK Grafičar238783333031
11Mačva237791819-128
12Metalac2351081623-725
13Mladost GAT224991725-821
14GFK Sloboda2348111326-1320
15RFK Novi Sad 19212344151838-2016
16Radnički (Novi Beograd) (-6)2247112439-1513

Povezano

Pregled utakmica 18. kola Zone Jug FS RIS

Odigrane su utakmice 18. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona sitočne Srbije. Vodeća Sloga je ubedljivom pobedom učvrstila lidersku poziciju uoči gostovanja u narednom kolu u Gornjem Stopanju. Meč u Alakincu između istoimenog domaćeg tima i Jedinstva iz Bošnjaca prekinut je u 66. minutu jer su Bošnačani ostali sa sedmoricom igrača na terenu, zbog čega […]

Zona Jug – rezultati 3. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 3. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije, a u 2 derbija slavili su gosti. Zona Jug – rezultati 3. kola Radan – OFK Topličanin 1:2Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac) 1:5Donja Lomnica – Jedinstvo (Bošnjace) 5:2Kosovac – Žitorađa 0:4Pčinja – SFK Morava (Vladičin Han) 1:2Gracko – […]