Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 29. kola Zone Jug, dok su preostala 4 duela na programu u nedelju.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

U nedelju se sastaju:

Mineralac – OFK Kosanica
jablanica – Dinamo Jug
Jastrebac – Pusta Reka
Plantaža – Nebeski Anđeli

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug282062659+5666
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga (Leskovac)2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487047+2355
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2813696543+2245
9Nebeski Andjeli2812795732+2543
10Gracko29127106749+1843
11Pusta Reka28140145951+842
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica28112153957-1835
14Jablanica28103154572-2733
15Plantaža2884163357-2428
16Jastrebac27322225100-7511
17Mladost 1959 (Vinarce)29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Jablanička okružna liga – rezultati 19. kola i tabela

Odigrane su utakmice 19. kola Jablaničke okružne lige, a vodeći tandem je zabeležio ubedljive pobede. Jablanička okružna liga – rezultati 19. kola: Zloćudovo – BSK 7:3Mladost (Batulovce) – Donja Lomnica 0:6Budućnost (Orašje) – Lemind 1:1Sloga (Lipovica) – Vučje 1:1OFK Morava – Čekmin 2:2Jedinstvo (Grdelica) – Milanovo 9:0Moravac Orion – Jedinstvo (Bošnjace) 1:5Polet – Železničar 3:1 […]

Leskovčani prvi poveli, posle preokreta osvojili prvi prvoligaški bod

Fudbaleri Dubočice osvojili su na gostovanju u Inđiji prvi bod u Prvoj ligi Srbije, a igrom u pojedinim trenucima najavili bolje dane leskovačkog fudbala. PRVA LIGA SRBIJE – 2. KOLO INĐIJA TOYO TIRES – GFK DUBOČICA 2:2 Strelci: 0:1 Đokić u 8., 1:1 Grbović u 14., 2:1 Stojanović u 34., 2:2 Zdravković u 64. minutu […]