Zona Jug – rezultati 1. kola

Utakmicama 1. kola počela je nova sezona u Zoni Jug FSRIS, a liga će brojati 12 klubova.

Zona Jug – rezultati 1. kola

Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Morava (Vladičin Han) 3:1
Radan – BSK Bujanovac 1:1
Donja Lomnica – Kosovac 4:2
OFK Topličanin – Sloga (Leskovac) 0:0
Gracko – Žitorađa 5:1
Pčinja – Jedinstvo (Bošnjace) 3:0 prekid u 79. minutu, gost ostao sa nedovoljnim brojem igrača na terenu za nastavak utakmice

Tabela Zone Jug

1Gracko110051+43
2Pčinja110030+33
3Donja Lomnica110042+23
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)110031+23
5Radan10101101
6BSK Bujanovac10101101
7OFK Topličanin10100001
8Sloga (Leskovac)10100001
9Kosovac100124-20
10SFK Morava (Vladičin Han)100113-20
11Jedinstvo (Bošnjace)100103-30
12Žitorađa100115-40

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 9. kola i tabela

Danas su odigrane 4 od 8 utakmica 9. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 9. kola: GFK Jagodina – Jedinstvo (Paraćin) 0:0Dunav – Trayal 1:3OFK Sinđelić – Budućnost (Popovac) 2:1Radnički (Svilajnac) – Đerdap 5:1 U nedelju se sastaju: SFS Borac – Jedinstvo 1936 (Kruševac)Radnički (Pirot) – MeševoŽitorađa – PčinjaTimočanin – Vlasina Tabela […]

Jablanička okružna liga – rezultati 5. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 5. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga, grupa ZAPAD – rezultati 5. kola: Pusta Reka – Čekmin 3:1Mladost 1959 – BSK 4:4Železničar – Plantaža 0:3Jablanica – Sloga (Lipovica) 4:0Milanovo – Moravac (Pečenjevce) 3:3 Tabela grupe ZAPAD Jablaničke okružne lige: 1 Pusta Reka 5 5 […]