Zona Jug – rezultati 22. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su utakmice 22. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 22. kola:

Sloga (Leskovac) – Donja Lomnica 10:0
Gracko – Kosovac 10:1
Pčinja – Žitoraža 1:1
OFK Topličanin – SFK Morava 1:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Jedinstvo (Bošnjace)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – BSK Bujanovac

Tabela Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)2217328416+6854
2Pčinja2214536827+4147
3Gracko2212465028+2240
4SFK Morava (Vladičin Han)2212196453+1137
5BSK Bujanovac2110744639+737
6OFK Topličanin2211386033+2736
7Radan2110654728+1936
8Jedinstvo (Gornje Stopanje)219395551+430
9Žitorađa2257103342-922
10Jedinstvo (Bošnjace)2142153057-2714
11Donja Lomnica2232173299-6711
12Kosovac22112020116-964

Povezano

Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 19. kola Zone Jug, dok su preostala 4 duela zakazana za nedelju. Zona Jug – rezultati 19. kola: Jedinstvo (Bošnjace) – Mineralac 3:2Gračanica – Radan 0:1Nebeski Anđeli – OFK Topličanin 4:0Mladost 1959 (Vinarce) – SFK Morava (V. Han) 0:8Pusta Reka – Svetlost 1:0 U nedelju se sastaju: Jastrebac – JablanicaPlantaža […]

Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Danas su odigrane i sve utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 28. kola: Gracko – Mineralac 4:0Radan – Nebeski Anđeli 3:1Mladost 1959 – Plantaža 1:3Pusta Reka – Jedinstvo (Bošnjace) 3:2Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jastrebac 3:0 (sl. rezultat, gosti nisu došli)SU Dinamo Jug – Gračanica 6:0Svetlost – Sloga […]