Zona Jug – rezultati 3. kola Play off / Play out i tabele

U Zoni Jug danas su na programu bile dve utakmice Play off grupi, dok su preostali mečevi zakazani za nedelju.

Paly off Zona Jug – rezultati 3. kola

Pčinja – SFK Morava (Vladičin Han) 1:3
Gracko – Sloga (Leskovac) 0:1

U nedelju u 17:30 se sastaju

Radan – BSK Bujanovac

Tabela Play off grupe Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)25203210018+8263
2Pčinja2515557641+3550
3Gracko2513575230+2244
4Radan2411855431+2341
5SFK Morava (V. Han)25131117067+340
6BSK Bujanovac2410775352+137


Povezano

Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

Odigran je 7 od 8 utakmica 12. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 12. kola Ternoci – Nebeski Anđeli 0:4Svetlost – Pusta Reka 0:4Mladost1959 – Jablanica 1:1Sloga (Leskovac) – OFK Kosanica 4:2Radan – Plantaža 2:1SFK Morava (Vladičin Han) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 6:1Gracko – Žitorađa 2:3 Alakince – Lugina […]

Pobeda Kruševljana na startu Srpske lige Istok – raspored i termini utakmica 1. kola

Fudbaleri Trayala pobedili su večeras u Kruševcu ekipu Meševa rezultatom 1:0 u utakmici 1. kola Srpske lige Istok. Pobednik komšijskog derbija odlučen je u 81. minutu, a strelac jedinog gola na utakmici bio je Filip Đurović koji je ovog leta stigao iz Radničkog iz Pirota. Ostale utakmcie igraju se u subotu i nedelju a na […]