Play Off Zone Jug – rezultati poslednjeg 5. kola i završna tabela

Odigrane su 2 od 3 utakmice poslednjeg, 5. kola Play Off grupe Zone, dok jedan duel nije odigran zbog nedolaska gostiju.

Zona Jug – rezultati 5. kola Play Off grupe

Radan – Pčinja 3:2
BSK Bujanovac – Sloga (Leskovac) 3:4
Gracko – SFK Morava (Vladičin Han) nije odigrano, gost se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice

Završna tabela Play Off-a Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)27213310524+8166
2Pčinja2716568145+3653
3Radan2714856635+3150
4Gracko2613585333+2044
5SFK Morava26141117470+443
6BSK Bujanovac27107106066-637

Povezano

Ponos Leskovca! Gradonačelnik Leskovca organizovao prijem za odbojkašice Leskovca i odbojkaše Dubočice

Gradonačelnik Leskovca dr sci. med. Goran Cvetanović priredio je prijem za igrače Odbojkaškog kluba „Dubočica“, koji su u Super ligi Srbije osvojili sjajno četvrto često i izborili plasman upolufinale plej-ofa kao i za odbojkašice Leskovca 98 koje su osvajanjem titule izborile plasman u najviši rang u ženskoj odbojci – Super ligu. Govoreći o Odbojkaškom klubu […]

Srpska liga Istok – rezultati utakmica 5. kola odigranih u nedelju prepodne

U nedeljnom matineu na programu su bile dve utakmice 5. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – 5. kolo Radnički (Svilajnac) – Rembas 2:1SFS Borac – Župa 3:2 U subotu je odigrano 7 utakmica: SFK Morava – Vlasina 1:2OFK Sinđelić – Radan 1:0OFK Topličanin – Car Konstantin 1:3Dunav – Timočanin 0:1Pčinja – Jedinstvo (Paraćin) […]