Rezultati vanrednog 3. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige

Danas je odigran deo utakmica vanrednog 3. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige, dok je uz razumevanje čelnika saveza drugi deo utakmica zakazan za sledeću sredu.

Jablanička okružna liga, grupa ISTOK – rezultati 3. kola:

Vučje – Jedinstvo (Grdelica) 3:0
Bobište – OFK Morava (Leskovac) 3:2
Mladost (Batulovce) – Bratstvo 1:2
Progres – Budućnost (Orašje) 10.09.2025.
Polet – Zloćudovo 10.09.2025.

Tabela Jablaničke okružne lige grupa ISTOK:

1Bratstvo330073+49
2Vučje321060+67
3Budućnost (Orašje)211030+34
4Zloćudovo21017703
5Progres21014403
6Polet21012203
7Bobište3102911-23
8OFK Morava (Leskovac)310247-33
9Mladost (Batulovce)301224-21
10Jedinstvo (Grdelica)301206-61

Jablanička okružna liga, grupa ZAPAD – rezultati 3. kola:

Sloga (Lipovica) – Moravac (Pečenjevce) 1:0
Lemind 1953 – Čekmin 2:1
Jablanica – Radnički (Pertate) 10.09.2025.
Milanovo – Železničar 10.09.2025.
Plantaža – BSK 10.09.2025.

Tabela Jablaničke okružne lige grupa ZAPAD:

1Lemind 1953321031+27
2Čekmin320182+66
3Sloga (Lipovica)320142+26
4Radnički (Pertate)211086+24
5Jablanica21013303
6Moravac (Pečenjevce)310267-13
7Železničar210112-13
8Plantaža20206602
9BSK200204-40
10Milanovo200239-60

Povezano

Trener Dubočice Saša Mrkić podneo ostavku – Klub o tome obavestio javnost i navijače preko Instagrama

Gradski fudbalski klub Dubočica ostao je bez trenera: dosadašnji šef struke, Nišlija Saša Mrkić podneo je ostavku. Leskovački prvoligaš je o ovome obavestio javnos preko društvene mreže Instagram !?!?! Sportska strana Juga saznaje da je ovakav rasplet najavljen još u sredu, posle poraza Dubočice u Vlasotincu u duelu sa ekipom Radničkog iz Sremske Mitrovice, i […]

TREĆA U NIZU: Fudbaleri Dubočice pobedili Slobodu

Fudbaleri Dubočice pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Slobode iz Užica rezultatom 1:0 u utakmici 13. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. Leskovčani su bili bolji, konkretniji i po gol protivnika opasniji rival i na kraju sa oko 3.000 navijača proslavili pobedu. U 21. minutu brza akcija Dubočice, Predrag Đorđević je loptom preko „pola […]