Odbojkaši Dubočice poraženi su večeras na domaćem terenu od ekipe VGSK iz Velikog Gradišta rezultatom 0:3.

Gosti su poveli sigurnom igrom i osvojili prvi set rezultatom 21:25, a isti rezultat zabeležen je i u drugom setu – 21:25.

Treći set doneo je sličnu sliku na terenu, pa je ekipa iz Velikog Gradišta još jednom bila uspešnija i slavila rezultatom 21:25, čime je meč završen maksimalnom pobedom gostiju.

Dubočica je imala problema u prijemu i završnici napada tokom celog susreta, što je VGSK iskoristio i obezbedio važan trijumf na gostovanju u Leskovcu.

Povezano

Vojvodina ubedljivo protiv Dubočice

Odbojkaši Vojvodine ubedljivo su dobili susret 14. kola Superlige. Oni su u Leskovcu bili bolji od ekipe Dubočice i slavili sa maksimalnih 0:3 (12:25 16:25 17:25). Domaći tim nijednog trenutka nije bio ravnopravan protivnik, tako da Novosađani potpuno zasluženo nose bodove iz Leskovca. Za ekipu Dubočice su igrali: Stojanović, Tomčić 9, Stefanović O., Nikolić, Fet […]

GOSTI SLAVILI POD HISAROM: Sloga (Leskovac) – Radnički (Svilajnac) 1:3

Strelci: 0:1 Stojanović u 13., 1:1 Kostić u 19. iz jedanaesterca, 1:2 Stojanović u 68., 1:3 Stojanović u 83. minutu – Stadion ispod Hisara, gledalaca 150, sudija: Petar Vukadinović (Niš), žuti kartoni: Cakić, Anđelić (Sloga), Šćepanović (Radnički).   SLOGA: Janaćijević, Anđelić, Lepojević, Ilić, Mik. Zdravković, N. Kostić, Cekić, Dimitrijević (Mar. Zdravković), Gligorijević, Cakić (Stanojković), Stojadinović (Đorđević). […]