SLOGA JESENJI PRVAK: Zona Jug, rezultati 14. kola i tabela – Leskovčani slavili u derbiju

Fudbaleri leskovačke Sloge pobedili su danas u derbiju kola Nebeske Abeli i tako overili titulu jesenjeg prvaka.

Zona Jug – 14. kolo

Nebeski Anđeli -Sloga (Leskovac) 0:2
Gracko – Jedinstvo (Grdelica) 4:1

U nedelju se sastaju:

Čekmin – Žitorađa
Jablanica – Budućnost (Orašje)
Svetlost – Pusta Reka
Dobrič – Alakince
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jedinstvo (Bošnjace)
Vranjska Banja – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug:

PBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)141031308+2233
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli146531914+523
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (Gornje Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)145182639-1316
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1 bod)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Gracko131391631-156
16Dobrič1312101538-235

Povezano

Žreb za 3. kolo Kupa Jablaničkog okruga, utakmice u sredu 22. marta

Žrebom su određeni parovi 3. kola Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Kup FSJO – 3. kolo: Donja Lomnica – Mladost Bunibrod 1976Badince – Mladi BoracGornje Sinkovce – ZloćudovoProgres – Moravac GuberevacDerbi 2016 – ČekminAtletiko – Vučje Utakmice 3. kola Kupa FSJO na programu su u sredu 22. marta u 15 časova. Od 4. kola u […]

Prva liga Srbije: Leskovčani slavili u Kruševcu

Večeras je odigrana poslednja utakmica 25. kola Prve lige Srbije. Fudbaleri Dubočice pobedili su na gostovanju u Kruševcu ekipu Trajala rezultatom 1:0. TRAJAL – DUBOČICA 0:1uskoro izveštaj BORAC 1926 – IMT 1:1 (1:0)Strelci: Toplica Grbović 31′ – Vladimir Lučić 70′ BUDUĆNOST – ŽELEZNIČAR 1:1 (0:0)Strelci: Milan Janjić 64′ – Predrag Sikimić (pen.) 74′ JAGODINA – DINAMO 1:1 (1:0)Strelci: Vladimir […]