Srpska liga Istok – rezultati 36. kola i tabela

U okviru 36. kola Srpske lige Istok danas su odigrane preostale utakmice.

Srpska liga Istok – rezultati 36. kola:

SFS Borac – Trstenik PPT 1:0
Car Konstantin – Timočanin 1:0
Vlasina – Dunav 1:0
Radnički (Svilajnac) – Pčinja 0:1
Budućnost (Popovac) – Kablovi 7:0
Župa – Rembas 1:4
OFK Sinđelić – Timok 1919 3:1
Moravac Orion – Radan 0:9
OFK Topličanin – Jedinstvo (Paraćin) prekid pri rezultatu 0:1
SFK Morava (V. Han) – Mladost (Medoševac) 1:1

Tebale Srpske lige Istok posle 36. kola:

1Timok 19193625567225+4780
2Budućnost (Popovac)36231038625+6179
3Radnički (Svilajnac)3622685925+3472
4Vlasina36197105035+1564
5Pčinja36196117250+2263
6OFK Sinđelić36178116335+2859
7Rembas36185136748+1959
8Timočanin361610106834+3458
9Jedinstvo (Paraćin)351771167353258
10Car Konstantin36184148155+2658
11SFS Borac36176136546+1957
12Dunav36157144946+352
13Trstenik PPT361312116743+2451
14Radan36138156441+2347
15Mladost (Medoševac)36117184864-1640
16OFK Topličanin (-1)3597193771-3433
17SFK Morava (V. Han)3678214873-2529
18Župa3685234680-3429
19Kablovi36432928163-13515
20Moravac Orion36213330173-1437

Povezano

Dubočica u Zemunu osvojila bod za spas, u Leskovcu i sledeće sezone prvoligaški fudbal

Fudbaleri Dubočice osvojili su zlata vredan bod na gostovanju u Beogradu i upravo za taj jedan bod preskočili Radnički iz Sremske Mitrovice koji se sa 40 bodova seli u srpskoligaško društvo. PRVA LIGA SRBIJE – PLAY OUT – 7. KOLO ZEMUN – GFK DUBOČICA 1:1 Strelci: 0:1 Ratković u 43. iz jedanaesterca, 1:1 Rošević u […]

Odigrane odložene utakmice u Srpskoj ligi Istok i Zoni Jug – rezultati i tabele

Danas je odigrana po jedna odložena utakmica u Srpskoj ligi Istok i Zoni Jug. iako je prethodno zakazan za danas, duel Budućnosti i Radana u Popovcu ponovo je odložen, ovoga puta za 21. april, a gostovanje Popovčana u Resavici ekipi Rembasa zakazano je za 5. maj. Danas je odigrana zaostala utakmica 21. kola Srpske lige […]