Zona Jug, 21. kolo: Trka utroje za titulu

U sredu su odigrane utakmice 21. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

Moravac Orion – Pusta Reka 0:5
Žitorađa – Čekmin 2:1
OFK Topličanin – Plantaža 5:1
Alakince – Jablanica 4:1
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Radan 1:2
Trnovac – Nebeski Anđeli 3:2

Slobodni su bili Svetlost i SFK Morava.

Tabela Zoje Jug posle 21. kola:

1Žitorađa18114337152237
2OFK Topličanin (-4)18123334181635
3Svetlost18104436162034
4Pusta Reka1893635191630
5Morava (Vladičin Han)178542017329
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)1884653391428
7Radan188463027328
8Jablanica188462829-128
9Trnovac187653428627
10Nebeski Anđeli184862529-420
11Alakince184683335-218
12Plantaža (-1)194692138-1717
13Čekmin1942132844-1614
14Moravac Orion (-1)1901181474-600
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

VEK PONOSA: Kolubara vodila, borbena Dubočica u završnici do boda sa bele tačke

U utakmici koju su obeležili kiša i meč bez pravih šansi rivalima na kraju po jedan bod kao verovatno i najrealniji ishod subotnjeg duela. Lazarevčani su bolje otvorili meč. Iskusan sastav Kolubare, doskorašnjeg superligaša, dodatno pojačan u finišu prelaznog roka bio je blizu pobede u Leskovcu, Gosti su poveli golom Miloša Filipovića koji je u […]

Vlasotinčani bolji od Paraćinaca, prva pobeda Vlasine na domaćem terenu

Prvom pobedom na Rosulji u ovoj sezoni Vlasotinčani su stigli do mesta u boljoj polovini tabele koje garantuje mirniji nastavak prvenstva. Srpska liga Istok – 9. kolo VLASINA – SFS BORAC 2:1 Strelci: 1:0 Davor Nedeljković u 10., 1:1 Danijel Zlatković u 31., 2:1 Veljko Bogdanović u 79. minutu -Vlasotince, stadion Rosulja, gledalaca: 100, sudija: […]