PAO I OBILIĆ: „Vukovi“ održali još jedan čas rukometa u Beogradu

Rukometaši Dubočice 54 zabeležili su i treću pobedu ove sezone na gostovanju u Beogradu.

Dvorana „Banjica“ ponovo je bila srećna za Leskovčane. Posle Crvene Zvezde i Partizana, izabranici trenera Saše Pejčića pobedili su večeras i ekipu Obilića rezultatom 23:27, poluvreme 11:14.

Leskovčane je ponovo do pobede vodio najbolji igrač utakmice Andrija Atanasković, a dobru igru, posebno u odbrani, „vukovi“ su na kraju krunisali osvajanjem novih bodova.

Za ekipu Dubočice su igrali: Pešić, Gašić, Radisavljević, Stanković 3, Matović 7, Mađar, Marinković 5, Nikolić 3, Atanasković 7, Radivojević, Simić, Pavlović 1, Prodanović, Cvetković 1, Mitrović.

Posle 6. kola Dubočica u Arkus ligi ima skor od 5 pobeda i samo jednog poraza

Povezano

DERBI ARKUS LIGE: Rukometaši Dubočice u nedelju dočekuju Partizan

Rukometaši Dubočice 54 u nedelju dočekuju ekipu beogradskog Partizana u utakmici 3. kola „B“ grupe Arkus lige. Biće to ne samo derbi kola, već i derbi „B“ grupe jer se sastaju po mnogima dve najkvalitetnije ekipe u ovoj grupi Arkus lige. Mere za borbu protiv epidemije dozviljavaju da se tribine popune do maksimalnih 30% kapaciteta, […]

Rukometni derbi „južne pruge“: Leskovčani u subotu dočekuju Vranjance

U subotu se u Leskovcu igra rukometni derbi „južne pruge“, a snage će u 17. kolu Super rukometne lige odmeriti Leskovčani i Vranjanci. Dubočica posle poraza u duelu sa Dinamom u Leskovcu i remija u Kaću želi prvu pobedu u drugom delu sezone. Vranjanci su u nastavku sezone, i pored angažovanja bivšeg trenera Leskovčana Đorđa […]