8 POBEDA GOSTIJU! Zona Jug – rezultati 9. kola i tabela

Odigrane su utakmice 9. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije, a sjajni Stopanjčani i sa utakmicom manje imaju 3 boda prednosti u odnosu na rivale.

Zona Jug – rezultati 9. kola:

Mladost 1959 (Vinarce) – Radan 1:2
Nebeski Anđeli – Pusta Reka 0:2
Plantaža – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Dinamo Jug (Vranje) 0:0
Jastrenac – OFK Kosanica 0:2
Gračanica – Gracko 0:4
Jablanica – Svetlost 1:2
Mineralac – SFK Morava (Vladičin Han) 0;1
Sloga (Leskovac) – OFK Topličanin 0:5

Tabela Zone Jug posle 9. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)8611199+1019
2Jedinstvo (Bošnjace)9441188+1016
3OFK Topličanin9513156+916
4Svetlost95132215+716
5SU Dinamo Jug9441104+616
6SFK Morava (Vladičin Han)95131413+116
7OFK Kosanica95131312+116
8Gracko94322512+1315
9Radan94232012+814
10Mineralac94231810+814
11Sloga (Leskovac)94232322+114
12Pusta Reka94141715+213
13Jablanica94141618-213
14Plantaža9243912-310
15Nebeski Andjeli82241012-28
16Mladost 1959 (Vinarce)9117721-144
17Gračanica9108730-233
18Jastrebac9018739-321

Povezano

Srpska liga Istok -rezultati 27. kola i tabela

Odigrane su utakmice 27. kola Srpske lige Istok, a posle poraza u Jagodini Vranjanci moraju da čekaju sledeći vikend i duel sa Timokom na svom terenu za proslavu titule. Srpska liga Istok – rezultati 27. kola: Timok 1919 – Dunav 2:4GFK Jagodina – SU Dinamo Jug 3:1Jedinstvo (Paraćin) – Budućnost (Popovac) 5:0Trstenik PPT – SFS […]

Prijem za fudbalere Dubočice pred utakmicu sa Partizanom, gradonačelnik Cvetanović najavio povećanje budžeta za sport

Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović organizovao je danas prijem za fudbalere, stručni štab i čelne ljude Gradskog fudbalskog kluba Dubočica. Prijem je organizovan uoči sutrašnjeg kup duela Dubočice i Partizana u osmini finala Kupa Srbije. – Vaš klub će za dve godine proslaviti 100 godina rada i postojanja, tako da je za naš grad izgradnja […]