JEDINSTVO NE DA TRON: Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas su odigrane preostale utakmice 11. kola Zone Jug, a Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja i dalje je na vrhu tabele sa tri boda više i utakmicom manje u odnosu na rivale.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Plantaža – Mladost 1959 1:0
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3
Jablanica – OFK Kosanica 1:0
Mineralac – Gracko 1:1
Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

Tabela Zone Jug posle 11. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)108112611+1525
2OFK Topličanin11713228+1422
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Gracko115423313+2019
5Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
6OFK Kosanica116141814+419
7SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
8Mineralac115332212+1018
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Plantaža114431213-116
12Jablanica115151725-816
13Pusta Reka115062020015
14Radan114162019+113
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)11128722-155
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac110110844-361

Povezano

Srpska liga Istok, rezultati 24. kola i tabela

Danas su odigrane sve utakmice 24. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok, rezultati 24. kola: GFK Dubočica – GFK Jagodina 2:1Budućnost (Popovac) – Rembas Pčinja – Timočanin 3:0Trayal – Jedinstvo (Paraćin) u 19:00 časovaRadnički (Svilajnac) – OFK Brzi Brod 7:0Hajduk Veljko – Vlasina 3:0Radnički (Pirot) – Sloga (Leskovac) 8:1 U ovom kolu slobodna je […]

VEK PONOSA: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić svečano otvorio novi Gradski stadion Dubočica – poklon Leskovcu i klubu za jubilej

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je večeras novoizgrađeni Gradski stadion Dubočica u Leskovcu i istakao kako Leskovac i čitav jug Srbije zaslužuju jedan ovakav veličanstveni objekat. Sa predsednikom Vučićem danas su u Leskovcu bili i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, ministri Bratislav Gašić, Goran Vesić i Marko Blagojević, državni sekretar u ministarstvu sporta Marko Kešelj, […]