Andrej Pešić 31. oktobra u Nemačkoj radi svoj 15. profesionalni meč

Posle više od deset meseci pauze prouzrokovane Covidom, Andrej Pešić će svoj petnaesti profesionalni meč odraditi 31.oktobra u Nordrhein-Westfalen u Nemackoj!

Ovaj meč će biti u organizaciji Crnogorsko-ruskog promotera Todora Zečevića koji će ubuduće biti naš promoter i koji će nas zastupati – izjavioje za Sportsku stranu Juga Bratislav Pešić, trener mladog leskovačkog profesionačnog boksera.

Inače Zečević ima saradnju sa jednim od najačih ruskih promotera Germanom Titovim, uskoro više informacija o svemu!

Povezano

Pregršt medalja bokserima BK Manča na državnom prvenstvu

Na Državnom prvenstvu u boksu za kadete, juniore, omladince i seniore u Subotici članovi Bokserskog kluba Manča zabeležili su veliki uspeh osvojivši čak 11 medalja. Konkurenciju je činilo čak 369 boksera iz preko 70 klubova širom Srbije, što ovo takmičenje svrstava među najobimnija i najkonkurentnija poslednjih godina. Iz BK Manča smatraju da ovaj rezultat potvrđuje […]

ZLATO, SREBRO I BRONZA ZA LESKOVČANE! Takmičari Džudo i Rvačkog kluba VITEZ MM osvojili 3 medalje na prvenstvu Centralne Srbije

Leskovački rvači osvojili su tri medalje na prvom takmičenju na kome su nastupili kao članovi i predstavnici Džudo i Rvaćkog kluba Vitez MM iz Leskovca. Juče je u Kraljevu održano Prvenstvo Centralne Srbije u rvanju slobodnim stilom. Na ovom veoma jakom takmičenju u olimpijskoj disciplini Milan Mihajlović predvodio je kao rvač i trener Džudo i […]