Zona Jug – rezultati 18. kola i tabela

Odigrane su utakmice 18. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 18. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Svetlost 0:1
Žitorađa – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:2
Alakince – Jedinstvo (Bošnjace) 2:1 prekid u 70. minutu, gosti napustili utakmicu (informacija komesara lige)
Sloga (Leskovac) – Dobrič 5:1
Gracko – Čekmin 1:3
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:1
Budućnost (Orašje) – Vranjska Banja. 1:0
Pusta Reka – PFK Kosanica 2:1

Tabela Zone Jug posle 18. kola:

1Sloga (Leskovac)1813414111+3043
2Alakince1710523317+1635
3Pusta Reka1810263323+1032
4Jablanica187743425+928
5Budućnost (Orašje)188462920+928
6Nebeski Andjeli187742217+528
7Žitorađa188372821+727
8Svetlost187562823+526
9Jedinstvo (G. Stopanje)188283336-326
10OFK Kosanica187473931+825
11Vranjska Banja186662924+524
12Jedinstvo (Grdelica)187293341-823
13Čekmin1870112645-1921
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)173592038-1812
15Dobrič1832132054-3411
16Gracko1814132143-227

Povezano

POBEDA ZA SAMOPOUZDANJE: U Dubočici optimisti pred gostovanje u Dobanovcima

Prva prvenstvena pobeda vratila je dobru atmosferu i podigla samopouzdanje u sastavu Dubočice pred nedeljno gostovanje ekipi Budućnosti u Dobanovcima. Ovo je samo podstrek za dalji rad. Kupili smo vreme da natenane i u miru spremimo narednu utakmicu. Budučnost je dobro organizovana keipa koja već nekoliko godina igra savezni rang takmičenja. U svakom momentu znaju […]

1 komentar

Comments are closed.