Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Danas su trebale da budu odigrane dve utakmice 19. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Odigrana je samo jedna, dok duel u Bošnjacu nije odigran i biće registrovan službenim rezultatom 0:3 za goste.

Rezultati 19. kola:

OFK Kosanica – Budućnost (Orašje) 2:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 0:3 (službeni rezultat, utakmica nije odigrana)

Sutra se igraju preostale utakmice a sastaju se:

Alakince – Gracko
Vranjska Banja – Žitorađa
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac)
Dobrič – Jedinstvo (Grdelica)
Svetlost – Nebeski Anđeli
Jablanica – Čekmin

Tabela:

1Sloga (Leskovac)1813414111+3043
2Alakince1811523518+1738
3Pusta Reka1911263623+1335
4Budućnost (Orašje)198563122+929
5Jablanica187743425+928
6Nebeski Andjeli187742217+528
7Žitorađa188372821+727
8OFK Kosanica197574133+826
9Svetlost187562823+526
10Jedinstvo (G. Stopanje)188283336-326
11Vranjska Banja186662924+524
12Jedinstvo (Grdelica)187293341-823
13Čekmin1870112645-1921
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)1935112143-2213
15Dobrič1832132054-3411
16Gracko1814132143-227

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 2. kola

Danas su odigrane prve tri utakmice 2. kola Srpske lige Istok. Rezultati 2. kola Srpske lige Istok: Sloga (Leskovac) – GFK Jagodina 1:4Trayal – Pčinja 1:0Meševo – Jedinstvo (Paraćin) 0:1 U nedelju se sastaju: Radnički (Svilajnac) – Budućnost (Popovac)OFK Brzi Brod – Timočanin Vlasina – Rembas Radnički (Pirot) – Dinamo Hajduk Veljko – GFK Dubočica […]

Srpska liga Istok, 3. kolo: Tri pobede gostiju i dva remija

Danas je odigrano 6 od 8 utakmica 3. kola Srpske lige Istok. Rezultati 3. kola Srpske lige Istok: Radnički (Svilajnac) – Radnički (Pirot) 0:1Jedinstvo (Paraćin) – OFK Topličanin 1:1Dunav – Budućnost (Popovac) 0:2Pčinja – GFK Dubočica 0:0Timočanin – SFS Borac 2:3Meševo – OFK Brzi Brod 3:1 U nedelju se sastaju: Car Konstantin – Timok 1919Vlasina […]