Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Danas su trebale da budu odigrane dve utakmice 19. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Odigrana je samo jedna, dok duel u Bošnjacu nije odigran i biće registrovan službenim rezultatom 0:3 za goste.

Rezultati 19. kola:

OFK Kosanica – Budućnost (Orašje) 2:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 0:3 (službeni rezultat, utakmica nije odigrana)

Sutra se igraju preostale utakmice a sastaju se:

Alakince – Gracko
Vranjska Banja – Žitorađa
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac)
Dobrič – Jedinstvo (Grdelica)
Svetlost – Nebeski Anđeli
Jablanica – Čekmin

Tabela:

1Sloga (Leskovac)1813414111+3043
2Alakince1811523518+1738
3Pusta Reka1911263623+1335
4Budućnost (Orašje)198563122+929
5Jablanica187743425+928
6Nebeski Andjeli187742217+528
7Žitorađa188372821+727
8OFK Kosanica197574133+826
9Svetlost187562823+526
10Jedinstvo (G. Stopanje)188283336-326
11Vranjska Banja186662924+524
12Jedinstvo (Grdelica)187293341-823
13Čekmin1870112645-1921
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)1935112143-2213
15Dobrič1832132054-3411
16Gracko1814132143-227

Povezano

Jablanička okružna liga – rezultati 15. kola i tabela

Utakmicama 15. kola završen je jesenji deo prvenstva u Jablaničkoj okružnoj ligi. Jablanička okružna liga – rezultati 15. kola: Budućnost (Orašje) – BSK 8:0Mladost (Batulovce) – Sloga (Lipovica) 3:1Zloćudovo – OFK Morava 2:1Donja Lomnica – Jedinstvo (Grdelica) 0:0Lemind 1953 – Moravac Orion 2:0Vučje – Polet 2:2Čekmin – Železničar 6:0Milanovo – Jedinstvo (Bošnjace) 3:8 Tabela Jablaničke […]