LESKOVČANI SIGURNI: Sloga (Leskovac) – Vranjska Banja 3:1

Fudbaleri Sloge pobedili su danas u Leskovcu ekipu Vranjske Banje i tako nastavili trku za prvio mesto sa ekipom Alakinca koja je slavila na teškom gostovanju u Bojniku.

Zona Jug – 20. kolo

SLOGA (LESKOVAC) – VRANJSKA BANJA 3:1

Stadion Sloge. nije bilo gledalaca. Sudija: Pavlović Ljubiša (Lebane). Strelci: N. Kostić u 24 min, Petrović u 32 min i Stojadinović u 72 min. za Slogu, a Savić u 90 min. za Vranjsku Banju. Žuti kartoni: Zdravković (Sloga).

SLOGA: Janaćijević, Stanisavljević (od 46′ Nikolić), M. Kostić, Ilić (od 46′ Mitić), Zdravković (od 46′ Đokić), Stojković (od 46′ Stojadinović), Petrović (od 46′ Ristić), Jović, N. Kostić, Đorđević, Radivojević.

VRANJSKA BANJA: B. Stošić, Stamenković, Vasiljević, N. Jovanović, S. Jovanović, M. Savić, N. Savić (od 37′ M. Stošić) , Trajković, Durmišević, Tašić, Zeneli.

Lider na tabeli rutinski je došao do nove pobede savladavši nejaku ekipu Vranjske Banje.

Sve je rešeno u prvom poluvremenu sa dva pogodaka dok su igrači i jedne i druge ekipe u drugom delu više pažnje posvetili informacijama o čudnim dešavanjima na utakmici u Bojniku, a manje samoj igri.

Leskovačlki zonaš se i dalje na liderskoj poziciji sa 46 osvojenih bodova, 6 više od drugoplasiranog Alakinca koje ima i utakmicu manje odigranu.

U sledećem, 21. kolu Sloga gostuje u Kuršumliji gde će odmeriti snage sa ekipom Kosanice.