Andrej Pešić ponovo u ringu u oktobru

Andrej Pešić posle letnje pauze kreće sa pripremama za naredni meč 30. jula.

Leskovčanin Andrej Pešić je poslednji meč odradio u aprilu ove godine gde je na poene savladao najboljeg madjarskog borca u Kruzer kategoriji Ferenca Urbana.

– Planiramo da najpre odradimo desetak dana visinskih pripremama a onda da nastavimo po uobičajnom planu i programu. U dogovoru sa nasim promoterom Todorom Zečevićem planiramo da naredni meč bude negde u oktobru tako da ćemo imati gotovo dva i po meseca za pripreme. Još uvek ne znamo ime protivnika ali će se sigurno raditi o ozbiljnom i dobro kotiranim borcu gde bi eventualnom pobedom ušli u svetskih Top 50 ili Top 100 što bi nam otvorilo mnoga vrata i eventualnoj borbi za neku od titula u narednom periodu. Andrej trenutno ima oko 95kg ali će nastupati u Kruzer kategoriji (90,72kg) još najmanje dve godine. Naravno, krajnji cilj nam je prelazak u kraljevsku tj. tešku kategoriju! – rekao je za Sportsku stranu Juga Bratislav Pešić, trener leskovačkog profesionalca Andreja Pešića.

Povezano

Odbojkašice Leskovca 98 poražene u duelu sa Beograđankama

Odbojkašice Leskovca 98 poražene su na svom parketu u duelu sa ekipom Radničkog Blasters iz Beograda rezultatom 0:3 (14:25, 19:25, 23:25). Meč je odigran u okviru 4. kola Banka Poštanska štedionica Super lige za seniorke. Da su bolje, znalo se i ranije. Oni koji su manje upućeni, razliku u kvalitetu ekipa videli su već u […]