REVIJA GOLOVA: Futsaleri KMF Leskovac doneli bod sa gostovanja u Novom Bečeju

Iako je utakmica odigrana u radnim dan, zbog čega je ekipa trenera Nenada Stojanovića nastupila bez četvorice igrača, KMF Leskovac je na teškom gostovanju u Novom Bečeju igrao nerešeno sa KMF Tisa.

U pravoj reviji efektnih golova, sve je počelo vođstvom gostiju i golom Stefanovića ali domaćin ubrzo preokreće sa dva pogotka.Leskovcani su izjednačili golom Kostića. Ipak na poluvreme domaći tim Tise odlazi sa rezultatom 3:2.

U drugom poluvremenu ekipa KMF Leskovca golovima Nastića ,Micića i Stefanovića pravi potpuni preoeokret i na samo minut pre kraja imala je gol prednosti ali ekipa Tise rizikom sa igračem u polju umesto golmana dolazi do izjednačenja, pa je ova uzbudljiva i dinamična utakmica završena rezultatom 5:5.

Leskovački futsaleri se posle 3. kola Druge Futsal lige Srbije nalaze na 7. mestu na tabeli sa 4 osvojena boda.

Ekipa KMF Leskovac sledeće nedelje dočekuje ekipu KMF “ Sas “ Zrenjanin u 4. kolu druge Futsal lige Srbije.