„VUKOVI“ SLAVILI U DERBIJU: Rukometaši Dubočice pobedili Dinamo

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 27:25 (15:5) u jednom od derbija 15. kola Arkus lige.

Leskovčani su furiozno počeli meč i nošeni podrškom sa tribina stekli ogromnih 10 golova razlike u prvom poluvremenu (15:5).

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu, Pančevci su odličkom igre smanjivalki prednost Leskovčana, ali je sve dileme oko pobednika razrešio kapiten domaćina Andrija Atanasković golom u poslednjem minutu meča.

U sledećem, 16. kolu Arkus lige Dubočica gostuje u Kragujevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Radničkog.