„VUKOVI“ SLAVILI U DERBIJU: Rukometaši Dubočice pobedili Dinamo

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 27:25 (15:5) u jednom od derbija 15. kola Arkus lige.

Leskovčani su furiozno počeli meč i nošeni podrškom sa tribina stekli ogromnih 10 golova razlike u prvom poluvremenu (15:5).

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu, Pančevci su odličkom igre smanjivalki prednost Leskovčana, ali je sve dileme oko pobednika razrešio kapiten domaćina Andrija Atanasković golom u poslednjem minutu meča.

U sledećem, 16. kolu Arkus lige Dubočica gostuje u Kragujevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Radničkog.

Uskoro opširnije …

Povezano

SAMO POBEDA! Dubočica u subotu dočekuje Radnički iz Svilajnaca

Fudbaleri Dubočice u subotu kao domaćini u Sportskom centru Orion dočekuju Radnički iz Svilajnca u jednoj od najzanimljivijih utakmica 3. kola Srpske lige Istok. Najbolju pozivnicu za duel sa ekipom Radničkog iz Svilajnca fudbaleri Dubočice ispisali su prošlog vikenda kada su u 2. kolu Srpske lige Istok deklasirali Hajduk Veljko u Negotinu rezultatom 0:7. Pravu […]

Fudbaleri Dubočice slavili u Beogradu

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas u Beogradu ekipu Radničkog i tako napravili važan korak ka mirnoj završnici sezone. Plej-aut Prve lige Srbije – 32. kolo RADNIČKI (NOVI BEOGRAD) – GFK DUBOČICA 0:1 Strelac: 0:1 Ognjen Đurković u 36.minutu (autogol) – Novi Beograd, stadion Radničkog, gledalaca: 200, sudija: Predrag Simić (Užice), žuti kartoni: Ćurčić, Stojanović, Đurić […]