„VUKOVI“ SLAVILI U DERBIJU: Rukometaši Dubočice pobedili Dinamo

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 27:25 (15:5) u jednom od derbija 15. kola Arkus lige.

Leskovčani su furiozno počeli meč i nošeni podrškom sa tribina stekli ogromnih 10 golova razlike u prvom poluvremenu (15:5).

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu, Pančevci su odličkom igre smanjivalki prednost Leskovčana, ali je sve dileme oko pobednika razrešio kapiten domaćina Andrija Atanasković golom u poslednjem minutu meča.

U sledećem, 16. kolu Arkus lige Dubočica gostuje u Kragujevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Radničkog.

Uskoro opširnije …

Povezano

Gimnastičarke Dubočice osvojile 4. mesto u Srbiji u finalu „C“ programa

Gimnastičarke leskovačke „Dubočice“ ostvarile su izuzetno zapažen nastup na u Finalu „C“ programa koje je organizovano u Kostolcu. Na takmičenju iz kalendara Gimnastičkog saveza Srbije, mlade Leskovčanke su kategoriji 7. i 8. razreda osvojile ekipno odlično 4. mesto. Ovaj veliki uspeh ostvarile su Tara Kocić, Sara Cvetković, Lena Pešić i Teodora Antanasijević. U pojedinačnoj konkurenciji […]

OSTAVITE NADU U BEOGRADU! Rukometaši Dubočice u subotu dočekuju Obilić

Utakmicama 1. kola ovog vikenda počinje prvenstvo u rukometnoj Arkus ligi. Poželeli su se prijatelji rukometa na Jugu Srbije, utakmica za prestiž i bodove, pa niko ne sumnja u dobru posetu na otvaranju sezone u subotu kada Dubočici 54 u goste dolazi beogradski Obilić. Najkraća poruka gostima iz Beograda – ostavite svaku nadu kod kuće, […]