Jablanička okružna liga – rezultati 26. kola i tabela

Odigrane su utakmice 26. kola Jablaničke okružne, a dva Jedinstva pobedama nastavljaju trku za 1. mesto.

Jablanička okružna liga – rezultati 26. kola:

BSK – OFK Morava (Leskovac) 5:1
Jedinstvo (Grdelica) – Sloga (Lipovica) 3:1
Moravac Orion – Budućnost (Orašje) 1:9
Polet – Mladost 7:1
Železničar – Zloćudovo 4:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Donja Lomnica 8:0
Milanovo – Lemind 1953 2:1
Čekmin – Vučje 1:1

Tabela Jablaničke okružne lige:

1Jedinstvo (Bošnjace)26222211026+8468
2Jedinstvo (Grdelica)2621328611+7566
3Čekmin2614576737+3047
4Polet2614575937+2247
5Donja Lomnica2613768450+3446
6Budućnost (Orašje)2613587837+4144
7Zloćudovo26132115550+541
8Vučje2611785549+640
9Sloga (Lipovica)26123115045+539
10Železničar (Brestovac)26112135265-1335
11Mladost (Batulovce)2683153795-5827
12Lemind 19532668123653-1726
13BSK2680185282-3024
14OFK Morava (Leskovac)2665154157-1623
15Milanovo2661194093-5319
16Moravac Orion (-1)26102521136-1152

Povezano

Zona Jug, 25. kolo: Topličanin na -2 u odnosu na Žitorađu

Danas je odigrana samo jedna utakmca 25. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Topličanin je kao domaćim pobedio Nebeske Anđele i tako 5 kola pre kraja prišao Žitorađi koja je u ovom kolu slobodna na samo dva boda zaostatka. Zona Jug, rezultati 25. kola: OFK Topličanin – Nebeski Anđeli 2:1 U nedelju se […]

Srpska liga Istok – rezultati 19. kola i tabela: Trayal na +21, Piroćanci ponovo na 2. mestu

Fudbaleri kruševačkog Trayala su 19. pobedom u 19 odigranih kola povećali svoju prednost na 21 bod, i već sada može da se kaže da ih samo teorija deli od povratka među prvoligaše. Srpska liga Istok – rezultati 19. kola: Timočanin – Radnički (Svilajnac) 2:1Žitorađa – Đerdap 1:1Radnički (Pirot) – Budućnost (Popovac) 6:1OFK Sinđelić – Meševo […]