Jablanička okružna liga – rezultati 26. kola i tabela

Odigrane su utakmice 26. kola Jablaničke okružne, a dva Jedinstva pobedama nastavljaju trku za 1. mesto.

Jablanička okružna liga – rezultati 26. kola:

BSK – OFK Morava (Leskovac) 5:1
Jedinstvo (Grdelica) – Sloga (Lipovica) 3:1
Moravac Orion – Budućnost (Orašje) 1:9
Polet – Mladost 7:1
Železničar – Zloćudovo 4:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Donja Lomnica 8:0
Milanovo – Lemind 1953 2:1
Čekmin – Vučje 1:1

Tabela Jablaničke okružne lige:

1Jedinstvo (Bošnjace)26222211026+8468
2Jedinstvo (Grdelica)2621328611+7566
3Čekmin2614576737+3047
4Polet2614575937+2247
5Donja Lomnica2613768450+3446
6Budućnost (Orašje)2613587837+4144
7Zloćudovo26132115550+541
8Vučje2611785549+640
9Sloga (Lipovica)26123115045+539
10Železničar (Brestovac)26112135265-1335
11Mladost (Batulovce)2683153795-5827
12Lemind 19532668123653-1726
13BSK2680185282-3024
14OFK Morava (Leskovac)2665154157-1623
15Milanovo2661194093-5319
16Moravac Orion (-1)26102521136-1152

Povezano

Zona Jug – rezultati 23. kola i tabela

Danas su odigrane 2 od 7 utakmica 23. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 23. kola: SFK Morava – Radan 0:0OFK Kosanica – Pusta Reka 3:2 U nedelju se sastaju: Jablanica – SvetlostŽitorađa – Nebeski AnđeliJedinstvo (Gornje Stopanje) – Mladost (Vinarce)Lugina – GrackoOFK Alakince – Sloga (Leskovac) Tabela Zone […]

Jovan Marjanović novi generalni sekretar FSRIS

Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije izabrao je Jovana Marjanovića za novog generalnog sekretara FSRIS. Marjanović će na ovoj funkciji naslediti dosadašnjeg generalnog sekretara Ivana Hadži Đorđevića. Očekuje se da će ovu odluku potvrditi Izvršni odbor FS RIS na sednici koja je najavljena za 14. novembar. Jovan Marjanović je iskusni fudbalski radnik. […]