Jablanička okružna liga – rezultati 28. kola i tabela

Odigrane su utakmice 28. kola Jablaničke okružne lige. Na vrhu i dalje ista meta – isto odstojanje između dva Jedinstva.

Jablanička okružna liga – rezultati 28. kola:

BSK – Sloga 4:0
OFK Morava – Budućnost 2:1
Jedinstvo (G) – Mladost 4:0
Moravac Orion – Zloćudovo 2:4
Polet – Donja Lomnica 2:1
Železničar – Lemind 2:3
Jedinstvo (B) – Vučje 3:0
Milanovo – Čekmin 2:0

Tabela Jablaničke okružne lige posle 28. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)28242211727+9074
2Jedinstvo (Grdelica)2823329312+8172
3Čekmin2815587341+3250
4Polet2815586141+2050
5Donja Lomnica2814779152+3949
6Zloćudovo28152116252+1047
7Budućnost (Orašje)28135108042+3844
8Sloga (Lipovica)28133125349+442
9Vučje2811895653+341
10Železničar (Brestovac)28112155474-2035
11Mladost (Batulovce)28931642102-6030
12Lemind 19532878134059-1929
13BSK2890195787-3027
14OFK Morava2875164361-1826
15Milanovo2872194394-5123
16Moravac Orion (-1 bod)28102726145-1192

Povezano

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 26. kola i tabela

Ovog vikenda na programu je bilo 26. kolo u Međuopštinskoj ligi Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Međuopštinska liga – rezultati 26. kola: Radnički – Šumadija 4:2Umac – Moravac (P) 1:2Bratstvo – Bobište 0:1Real – Mladi Borac 2:4Progres – Moravac (G) 9:0OFK Brza – Jedinstvo 0:3Sloboda – Veliko Trnjane Slobodan je bio Gradac. Tabela Međuopštinske lige FSJO: […]

Dubočica dovela trenera i ceo tim – 19 novih igrača

U Gradskom fudbalskom klubu Dubočica veliki promet ovog leta. Da li će biti i zarade biće jasnije već krajem avgusta i početkom septembra posle startnih duela u Prvoj ligi Srbije. U odnosu na prethodnu sezonu čak 19 novih imena na raspolaganju novom treneru, Aleksandru Kuzmanoviću. Među njima i dosta povratnika u Dubočicu i igrača iz […]