Pripreme za novu sezonu: Rukometaši Dubočice u petak u hali Partizan dočekuju kragujevački Radnički

Rukometaši Dubočice 54 u petak u hali Partizan dočekuju kragujevački Radnički u prijateljskoj utakmice.

“Obaveštavamo vas o odigravanju kontrolne utakmice između RK Dubočica 54 i RK Radnički iz Kragujevca. Susret je zakazan za petak, 18. avgust 2023. godine sa početkom u 19 sati u hali Partizan. Dalju proveru će naša ekipa imati na međunarodnom turniru u Prilepu, u periodu od 25. do 28. avgusta. Nakon toga nas očekuje početak prvenstva. Prvo kolo Super lige Srbije zakazano je za 9. septembar kada će naša ekipa gostovati na Ubu istoimenom rukometnom klubu.” – navodi se u saopštenju Rukometnog kluba Dubočica 54.

Povezano

Rukometaši Dubočice 54 deklasirali Proleter

Rukometaši Dubočice 54 deklasirali su ekipu Proletera iz Zrenjanina i slavili pobedu rezultatom 38:23 (19:12). Meč je odigran u okviru 1. kola plej-aut grupe Super lige koja je formirana po završetku regularnog dela sela koji su Leskovčani završili na 5. mestu. Osim dva izjednačenja u uvodnim minutima, Leskovčani su sve vreme ovog meča bili u […]

Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

U Zoni Jug na programu su bile utakmice 29. kola, pretposlednjeg u sezoni 2020/2021. Zona Jug – rezultati 29. kola: Jedinstvo (Grdelica) 4:3 Gracko Sloga (Leskovac) 1:3 Nebeski Anđeli Žitorađa 3:2 Čekmin Budućnost (Orašje) 0:1 Jablanica Pusta Reka 1:2 Svetlost Alakince 2:1 Dobrič Jedinstvo (Bošnjace) ne igra se Jedinstvo (G. Stopanje) OFK Kosanica 0:2 Vranjska […]