Odbojkaši Zvezde potvrdili kvalitet, Dubočica ostala na dnu

Odbojkaši Dubočice u utakmici 15. kola Superlige gostovali su u Beogradu. Ekipa Crvene zvezde ostvarila je pobedu od 3:1 (25:18 23:25 25:17 25:19).

Gosti su solidnu igru pružili jedino u drugom setu, koji su i dobili sa 23:25, dok su crveno-beli dominirali u ostala tri i potpuno zasluženo osvojili bodove koji ih ostavljaju na drugom mestu prvenstvene tabele. S druge strane, Dubočica je na poslednjem mestu sa skorom od tri pobede i 12 poraza, koliko ima i ekipa Niša.

Za ekipu Dubočice su igrali: Stojanović, Tomčić 14, Stefanović O., Nikolić, Fet 4, Kljaić 20, Pešić, Matić, Stefanović A. 4, Petrović 10, Milović, Mladenović, Denić, Miljković.

Sledeće nedelje leskovačka pubika imaće prilike da u prvenstvenom duelu sa Dubočicom vidi prošlogodinjeg prvaka, ekipe Radničkog iz Kragujevca.

Povezano

Plivači Leskovca osvojili 35 medalja na Šarengradskom kupu u Kruševcu

Članovi Plivačkog kluba Leskovac ostvarili su odlične rezultate na „Šarengradskom kupu“ koji je održan danas u Kruševcu. Na ovom međunarodnom plivačkom mitingu nastupila su 322 takmičara iz Srbije, Severne Makedonije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore, a PK Leskovac osvojio je ekipno 2. mesto iza domaćina takmičenja. Plivači Leskovca osvojili su 35 medalja, a nastupilo […]

Iz budžeta Leskovca sportskim klubovima danas isplaćeno 17 miliona dinara

Danas je sportskim klubovima i organizacijama koji su pravo na finansiranje i sufinansiranje iz budžeta grada Leskovca stekli na osnovu programskog finansiranja, isplaćena treća rata u ukupnom iznosu od 17.005.000 dinara. Ove godine grad Leskovac je za sufinansiranje 103 kluba opredelio 125 miliona dinara i do sada za tri rate isplatio ukupno 79.200.000 dinara.