Skupština KK Zdravlje odlučila: Igoru Stojanoviću novi mandat na čelu kluba

U Leskovcu je održana redovna izborna Skupština Košarkaškog kluba Zdravlje Leskovac na kojoj izabrano rukovodstvo kluba i usvojen izveštaj o finansijskom poslovanju.

Za novog – starog predsednika Košarkaškog kluba Zdravlje Leskovac izabran je Igor Stojanović – Beli koji je i do sada obavljao ovu dužnost. Iako je ranije najavljeno povlačenje Stojanovića sa čelne funkcije popularnog leskovačkog kluba, u dogovoru sa glavnim finansijerom, lokalnom samoupravom odlučeno je da aktuelno rukovodstvo stabilizuje situaciju u klubu.

Skupština je na predlog Igora Stojanovića izabrala i Upravni odbor kluba. Za novog člnana UO i potpredsednicu Kluba izabrana je Marija Milanović, do su za članove Upravnog odbora ponovo izabrani Jovica Arsić, dr Srđan Matić i prof. dr Ivan Mihailović.

Skuopština je usvojila i izveštaj o finansijskom poslovanju kluba.

Izvor: Dnevnik Juga

Povezano

Paraćinci u nastavku do bodova u Mrštanu

Fudbaleri Moravca Orion poraženi su u duelu sa ekipom Jedjnstva iz Paraćina koje je do pobde stiglo golovima u drugom poluvremenu. Srpska liga Istok – 14. kolo MORAVAC ORION – JEDINSTVO (PARAĆIN) 0:2 (0:0) Strelci: 0:1 Simić u 47., 0:2 Marković u 65. minutu – Sportski centar Orion, sudija: Miloš Grujić (Niš), žuti kartoni: Cekić, […]

Leskovčani se vratili u Srpsku ligu Istok u velikom stilu: Trstenik PPT – Sloga 0:2

Fudbaleri leskovačke Sloge pobedili su danas kao gosti ekipu Trstenika i tako se na velika vrata vratili u srpskoligaško društvo. Srpska liga Istok – 1. kolo TRSTENIK PPT – SLOGA (LESKOVAC) 0:2 Strelci: 0:1 Andrija Anđelić u 16., 0:2 Ivan Milić u 83. minutu – Trstenik, stadion kraj Morave, sudija: Marko Ćirić, žuti kartoni: U. […]