Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Odigrane su utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 28. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Sloga (Leskovac) 0:1
Gracko – Vranjska Banja 1:1
Jablanica – Pusta Reka 5:2
Čekmin – Budućnost (Orašje) 2:0
Jedinstvio (Gornje Stopanje) – OFK Kosanica 3:1
Dobrič – Jedinstvo (Bošnjace) ne igra se
Nebeski Anđeli – Žitorađa 2:2
Svetlost – Alakince 4:3

Tebale Zone Jug posle 28. kola:

1Sloga (Leskovac)2619616918+5163
2Alakince2614665234+1848
3Jablanica2611965035+1542
4Nebeski Andjeli2611964131+1042
5Pusta Reka26133104741+642
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)27132125559-441
7Žitorađa (-1)26124105242+1039
8Svetlost2611694539+639
9Vranjska Banja2710894339+438
10Budućnost (Orašje)26114114440+437
11Čekmin26112134054-1435
12OFK Kosanica2696114341+233
13Jedinstvo (Grdelica)2682163861-2326
14Dobrič2642202974-4514
15Gracko2625192767-4011
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

ZA SPORT U LESKOVCU 120 MILIONA: Evo koliko će para dobiti klubovi za svoje programe

Gradsko veće Leskovca usvojilo je na danas održanoj sednici predlog Komisije za odobravanje godišnjih programa u oblasti sporta o finansiranju programa sportskih klubova i organizacija u 2022. godini. Komisija na čijem je čelu međunarodni fudbalski sudija Milan Mitić, a čiji su članovi generalni sekretar Leskovačkog saveza sportova Tatjana Mančić Zdravković, sportski radnik Perica Gavrilović, profesor […]

Paraćinci u nastavku do bodova u Mrštanu

Fudbaleri Moravca Orion poraženi su u duelu sa ekipom Jedjnstva iz Paraćina koje je do pobde stiglo golovima u drugom poluvremenu. Srpska liga Istok – 14. kolo MORAVAC ORION – JEDINSTVO (PARAĆIN) 0:2 (0:0) Strelci: 0:1 Simić u 47., 0:2 Marković u 65. minutu – Sportski centar Orion, sudija: Miloš Grujić (Niš), žuti kartoni: Cekić, […]