Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju.

Nebeskim Anđelima je jedan gol bio dovoljan da osvoje sva tri boda u duelu sa Jablanicom, dok je Morava u Vladičinom Hanu savladala Čekmin.

Zona Jug – rezultati 17. kola:

OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U nedelju se sastaju:

Žitorađa – Pusta Reka
OFK Alakince – Moravac Orion
Trnovac – Plantaža
Vranjska Banja – Radan

U ovom kolu slobodno je Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost16104239142534
2Žitorađa1593336132330
3OFK Topličanin (-4)16103326151129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)1584348311728
5Jablanica158432619728
6Morava (Vladičin Han)158342016427
7Radan158162824425
8Pusta Reka157262719823
9Nebeski Anđeli165742422222
10Trnovac155553128320
11Plantaža (-1)154562027-716
12Čekmin1632112337-1411
13Alakince151771732-1510
14Moravac Orion1511131450-364
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323
16Polet 198000000000

Povezano

Meševo iznenadilo favorita: GFK Dubočica – Meševo 0:2

Fudbaleri Dubočice poraženi su danas kao domaćini u duelu sa novajlijom u ligi, ekipom Meševa iz istoimenog sela u okolini Kruševca. Srpska liga Istok – 7. kolo GFK DUBOČICA – MEŠEVO 0:2 Strelci: 0:1 Mitaković u 40., 0:2 Tomić u 59. minutu – Mrštane, Sportski centar Orion, sudija: Ivana Čolaković, žuti kartoni: D. Mladenović, Savić […]

Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

U subotu je odigrana polovina utakmica 12. kola Zone Jug, dok su preostala tri duela zakazana za nedelju. Zona Jug – rezultati 12. kola: Sloga (Leskovac) – OFK Topličanin 3:1SFK Morava (Vladičin Han) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:1Kosovac – Donja Lomnica 2:1 U nedelju se sastaju: BSK Bujanovac – RadanJedinstvo (Bošnjace) – PčinjaŽitorađa – Gracko […]