Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

Danas su na programu bile 3 utakmice 12. kola Zone Jug, 5 susreta se igra u nedelju a jedan u sredu 18. oktobra.

Zona Jug – rezultati 12. kola:

Pusta Reka – Jastrebac 2:0
Mladost 1959 – Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 prekid na poluvremenu
(domaćin zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak utakmice)
Nebeski Anđeli – Plantaža 0:2

U nedelju se sastaju:

Svetlost – OFK Topličanin
Radan – SFK Morava
Gracko – Sloga (Leskovac)
SU Dinamo Jug – Jablanica
Jedinstvo (GS) – Gračanica

U sredu 18. oktobra:

OFK Kosanica – Mineralac

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)127412810+1825
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)108112611+1525
3OFK Topličanin11713228+1422
4SU Dinamo Jug11641154+1122
5Gracko115423313+2019
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Plantaža125431413+119
8Mineralac115332212+1018
9Pusta Reka126062220+218
10Sloga (Leskovac)115242524+117
11Svetlost115152320+316
12OFK Kosanica115151515016
13Jablanica115151725-816
14Radan114162019+113
15Nebeski Anđeli113351215-312
16Mladost 1959 (Vinarce)12129725-185
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac (Blace)120111846-381

Povezano

Jablanička okružna liga, rezultati 14. kola u obe grupe

Danas su odigrane utakmice 14., a prvog prolećnog kola u obe grupe Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga, grupa ISTOK – rezultati 14. kola: Kumarevo 65 – Budućnost (Orašje) 1:2OFK Brza – Jedinstvo (Šišava) 3:0Jedinstvo (Grdelica) – Mladost (Batulovce) 4:0Umac – Vučje 1:3Bratstvo – Progres 1:0Polet – Donja Lomnica 0:2Slobodna je ekipa Zloćudova 1. Donja […]

Prva liga Srbije – kompletni rezultati i pregled 29. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 29. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, a kolo pre kraja prvog dela sezone i dalje ima mnogo nepoznanica. Prva liga Srbije – rezultati i pregled 29. kola: GRAFIČAR – MAČVA 2:2 (1:1)Strelci: Ognjen Ajdar 33′, Igor Ristivojević (autogol) 90′ – Igor Ristivojević 18′, Petar Ristić 66′ NOVI SAD 1921 – […]