Dubočica protiv Dunava kreće u pohod na PLS – Cekić: Spremni smo, po svim fudbalskim argumentima očekujemo da prvi prođemo kroz cilj

Fudbaleri Dubočice u subotu utakmicom sa Dunavom iz Prahova kreću u bitku za povratak među prvoligaše.

Posle tri i po meseca pauze, Leskovčani će na teren u zvaničnoj prvenstvenoj utakmici. Dobre igre i rezultati u pripremnom periodu najava su uspešnog proleća leskovačkog srpskoligaša.

– Zadovoljan sam pre svega celim tokom priprema, ali i igračima koje smo doveli u ovom prelaznom roku. Posebno je zadovoljstvo da smo doveli najtalentovanije igrače iz našeg regiona i da su svi oni imali veliku želju da nastupaju u našem klubu. Svako od njih dolazi sa odličnim ucinkom u proteklom periodu i siguran sam da će na najbolji način nadograditi ekipu iz jesenjeg dela. Očekujem da od prvog prolećnog kola krenemo sigurnim korakom koji će nas dovesti do našeg cilja. Većina klubova se pojačala, svako proleće nosi svoju težinu, svako ima svoje računice. Smatram da je naša ekipa u svakom smislu te reči spremna za sva prolećna iskušenja i da po svim fudbalskim argumentima sa punim pravom očekujemo da prvi prođemo kroz cilj – kaže za Sportsku stranu Juga direktor Dubočice Vladica Cekić.

Utakmica 16. kola Srpske lige Istok Dubočica – Dunav igra se u subotu u Sportskom centru Orion u Mrštanu, a početak je zakazan za 14:30.

Povezano

Pregled 3. kola Srpske lige Istok

U sredu su odigrane utakmice vanrednog, 3 kola Srpske lige Istok. U derbiju kola odigranom u Nišu Car Konstantin i Vlasina odigrali su meč bez golova i bez pobednika. U drugom derbiju Radnički je u Svilajncu zaustavio zahuktali Timočanin i potvrdio procene dobrih poznavalaca prilika da ima ekipu za vrh tabele. Prvu pobedu u sezoni […]

Aktavis Akademija ponovo izborila plasman u Juniorsku ligu Srbije

Mladi košarkaši Aktavis Akademije ponovo će ove sezone igrati u Juniorskoj ligi Srbije, takmičenju koje okuplja najbolje mlade igrače u Srbiji uključujući i vodeće klubove poput Crvene Zvezde, Partizana i Mege. U finalu kvalifikacionog turnira odigranog u Leskovcu košarkaši Aktavis Akademije su pobedili Pantere iz Vranja rezultatom 59:39. U polufinalu leskovački košarkaši su savladali juniorke […]