Dubočica protiv Dunava kreće u pohod na PLS – Cekić: Spremni smo, po svim fudbalskim argumentima očekujemo da prvi prođemo kroz cilj

Fudbaleri Dubočice u subotu utakmicom sa Dunavom iz Prahova kreću u bitku za povratak među prvoligaše.

Posle tri i po meseca pauze, Leskovčani će na teren u zvaničnoj prvenstvenoj utakmici. Dobre igre i rezultati u pripremnom periodu najava su uspešnog proleća leskovačkog srpskoligaša.

– Zadovoljan sam pre svega celim tokom priprema, ali i igračima koje smo doveli u ovom prelaznom roku. Posebno je zadovoljstvo da smo doveli najtalentovanije igrače iz našeg regiona i da su svi oni imali veliku želju da nastupaju u našem klubu. Svako od njih dolazi sa odličnim ucinkom u proteklom periodu i siguran sam da će na najbolji način nadograditi ekipu iz jesenjeg dela. Očekujem da od prvog prolećnog kola krenemo sigurnim korakom koji će nas dovesti do našeg cilja. Većina klubova se pojačala, svako proleće nosi svoju težinu, svako ima svoje računice. Smatram da je naša ekipa u svakom smislu te reči spremna za sva prolećna iskušenja i da po svim fudbalskim argumentima sa punim pravom očekujemo da prvi prođemo kroz cilj – kaže za Sportsku stranu Juga direktor Dubočice Vladica Cekić.

Utakmica 16. kola Srpske lige Istok Dubočica – Dunav igra se u subotu u Sportskom centru Orion u Mrštanu, a početak je zakazan za 14:30.

Povezano

Zona Jug, 13. kolo: Prokupčani slavili u derbiju

Danas su odigrane 2 utakmice 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. U derbiju kola i jednom od derbija sezone Topličanin je kao domaćin pobedio Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja i da nije kazne oduzimanja 6 bodoba Prokupčani bi danas, barem na jedan dan, preuzeli lidersku poziciju na tabeli Zone Jug. U derbiju donjeg […]