Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Danas i sutra na programu su utakmice 25. kola u Zoni Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 25. kola:

Sloga (Leskovac) – Radan 3:0
Gračanica – Svetlost 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 1:0
Nebeski Anđeli – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Pusta Reka 1:7

U nedelju se sastaju:

Mineralac – OFK Topličanin
Jablanica – SFK Morava (Vladičin Han)
Jastrebac – Gracko
Plantaža -Dinamo Jug

Tabela Zone Jug:

1Jedinstvo (Bošnjace)2517536827+4156
2SU Dinamo Jug241662509+4154
3OFK Topličanin2416356220+4251
4Sloga (Leskovac)2516277239+3350
5SFK Morava (Vladičin Han)2415276336+2747
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2514475641+1546
7Radan2514385835+2345
8Mineralac2412485935+2440
9Nebeski Andjeli2510784628+1837
10Pusta Reka25120134746+136
11Svetlost25112125349+435
12Gracko249695645+1133
13Jablanica2483133664-2827
14OFK Kosanica2482143154-2326
15Plantaža2474132743-1625
16Mladost 1959 (Vinarce)2423191989-709
17Jastrebac2322192388-658
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

Prva liga Srbije – rezultati 29. kola i tabela

Od subote do ponedeljka na programu utakmice 29. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. Rezultati i pregled utakmica 29. kola Prve lige Srbije: GRAFIČAR – MAČVA 2:2 (1:1)Strelci: Ognjen Ajdar 33′, Igor Ristivojević (autogol) 90′ – Igor Ristivojević 18′, Petar Ristić 66′ NOVI SAD 1921 – SLOBODA 0:4 (0:2)Strelci: Todor Glišović 8′, Shedrack Charles 32′, […]

Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Odigrane su utakmice 25.kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 25. kola: Jablanica – Pusta Reka 3:2Plantaža – Gracko 4:2Jedinstvo (GS) – Sloga (Leskovac) 1:1Lugina – Radan 1:3OFK Alakince – SFK Morava 2:5Nebeski Anželi – Svetlost 1:1OFK Kosanica – Mladost 1959 4:1 U ovom kolu slobodna je Žitorađa. Tabela Zone […]