Odbojkašice se porazom oprostile od publike

Odbojkašice Leskovac 98 oprostile su se od leskovačke publike u ovoj sezoni porazom od ekipe Uba. Gošće su utakmicu 21. kola Superlige dobile sa 0:3 (15:25 17:25 16:25), čime su u potpunosti opravdale ulogu favorita i sigurno, bez nekih većih problema, savladale mladu ekipu Leskovca 98.

Za ekipu Leskovac 98 su igrale: Mitić, Đorđević 11, Grozdanović, Jovanović 5, Stanojević 7, Đukić 2, Toumi 8, Stanković 1, Tošić 1, Cvetković, Stojanović.

U poslednjem, 22. kolu, Leskovčanke očekuje oproštajni meč Superlige, s obzirom da sezonu završavaju na poslednjem mestu i sele se u Prvu ligu. Susret 22. kola odigraće u Beogradu sa istoimenim timom.

Povezano

Ministarstvo sporta preporučilo odlaganje sportskih manifestacija i događaja zbog Dana žalosti

Na osnovu Zaključka Vlade Republike Srbije od 4. maja 2023. godine određen je Dan žalosti zbog velike tragedije koja se dogodila u OŠ „Vladislav Ribnikarˮ u Beogradu. Shodno tome naloženo je nadležnim nacionalnim sportskim savezima da postupe u skladu sa članom 9. Zakona o obeležavanju dana žalosti na teritoriji Republike Srbije prilikom održavanja sportskih manifestacija […]

Andrej Pešić ponovo u ringu u oktobru

Andrej Pešić posle letnje pauze kreće sa pripremama za naredni meč 30. jula. Leskovčanin Andrej Pešić je poslednji meč odradio u aprilu ove godine gde je na poene savladao najboljeg madjarskog borca u Kruzer kategoriji Ferenca Urbana. – Planiramo da najpre odradimo desetak dana visinskih pripremama a onda da nastavimo po uobičajnom planu i programu. […]