Jablanička okružna liga – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su utakmice 13. kola Jablaničke okružne lige.

Rezultati:

Sloga – BSK 5:1
Budućnost – OFK Morava 2:0
Mladost – Jedinstvo (G) 0:5
Zloćudovo – Moravac Orion 4:0
Donja Lomnica – Polet 0:0
Lemind 1953 – Železničar 2:2
Vučje – Jedinstvo (B) 2:1
Čekmin – Milanovo 4:2

Tabela Jablaničke okružne lige:

1Jedinstvo (Grdelica)131111354+3134
2Čekmin1310124218+2431
3Jedinstvo (Bošnjace)139225211+4129
4Budućnost (Orašje)137244323+2023
5Donja Lomnica136434424+2022
6Polet136342918+1121
7Sloga (Lipovica)136252525020
8OFK Morava (Leskovac)135262522+317
9Vučje135262831-317
10Zloćudovo135172724+316
11Železničar (Brestovac)135172335-1216
12BSK135082136-1515
13Milanovo134092442-1812
14Lemind 1953132561934-1511
15Mladost (Batulovce)133282252-3011
16Moravac Orion (-1)1310121171-602

Povezano

U GFK Dubočica 1923 danas završene registracije prinova

Pred polazak za Beograd, na utakmicu sa favorizovanim Voždovcem, šef stručnog štaba Leskovčana Albert Nađ otvorenih očiju gleda na period zakasnelih priprema. Objašnjava kako zaostaju za konkurentima bar dve sedmice, podseća na neizvesnost oko statusa kluba, koja je razrešena tek pre desetak dana, i, ne tražeći opravdanje ili alibi za eventualno neuspešan start, jasno poručuje: […]

Srpska liga Istok – rezultati 14. kola i tabela

Danas se igra sedam utakmica 14. kola Srpske lige Istok, dok će se u nedelju igrati samo u Brzom Brodu gde gostuje Vlasina. Srpska liga Istok – rezultati 14. kola Bor 1919 – Đerdap 5:1GFK Jagodina – Dunav 6:0OFK Sinđelić – Jedinstvo (Paraćin) 3:0Timok 1919 – Sloga (Leskovac) 2:1Morava 1918 – Rudar 2016 6:1Trstenik PPT […]