Jablanička okružna liga – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su utakmice 13. kola Jablaničke okružne lige.

Rezultati:

Sloga – BSK 5:1
Budućnost – OFK Morava 2:0
Mladost – Jedinstvo (G) 0:5
Zloćudovo – Moravac Orion 4:0
Donja Lomnica – Polet 0:0
Lemind 1953 – Železničar 2:2
Vučje – Jedinstvo (B) 2:1
Čekmin – Milanovo 4:2

Tabela Jablaničke okružne lige:

1Jedinstvo (Grdelica)131111354+3134
2Čekmin1310124218+2431
3Jedinstvo (Bošnjace)139225211+4129
4Budućnost (Orašje)137244323+2023
5Donja Lomnica136434424+2022
6Polet136342918+1121
7Sloga (Lipovica)136252525020
8OFK Morava (Leskovac)135262522+317
9Vučje135262831-317
10Zloćudovo135172724+316
11Železničar (Brestovac)135172335-1216
12BSK135082136-1515
13Milanovo134092442-1812
14Lemind 1953132561934-1511
15Mladost (Batulovce)133282252-3011
16Moravac Orion (-1)1310121171-602

Povezano

SERIJA BEZ KRAJA! Fudbaleri Dubočice pobedili i Grafičar

I 11 put za redom fudbaleri Dubočice teren su naputili uzdignutih glava i tako nastavili gotovo neverovatnu seriju dobrih igara i pozitivnih rezultata. Šesta pobeda uz još pet remija čine sjajnu seriju Leskovčana koji se nalaze na trećem mestu na tabeli, sa 2 utakmice manje odigrane u odnosu na lidera, ekipu OFK Beograda, Mreže su […]